Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Майданчик для вигулу собак у сквері на Подолі Брав участь

Доданий
11.03.2020
Номер
1180
ЖКГ (комунальне господарство, енергоефективність)

Метою даного проекту є створення спеціально обладнаного, відгородженого майданчику для вигулу собак у сквері "Червона Пресня" на Подолі. Це дозволить господарям комфортна вигулювати власних улюбленців, а також убезпечить інших відвідувачів скверу від не бажаного контакту з тваринами.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
739 120 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Подільський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Межигірська, 37

Опис

Проблема

На жаль, місцева інфраструктура міста не забезпечує достатні умови для вигулу домашніх тварин. Ця ж проблема стосується і Подолу, де господарям приходиться вигулювати своїх улюбленців в громадських парках та скверах. Часто це створює дискомфорт для інших відвідувачів громадських просторів, особливо це стосується маленьких дітей, які не завжди розуміють як правильно поводитись з тваринами.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

У зв’язку з наявною проблемою, було прийнято рішення створити відокремлений майданчик для вигулу собак в сквері «Червона Пресня» на Подолі між вулицями Межигірська та Введенська. Це дозволить як господарям тварин так і іншим відвідувачам комфортна та безпечно проводити час у сквері. Також, господарі собак зможуть тренувати своїх улюбленців на спеціально обладнаному для цього майданчику.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Усунення потенційно небезпечних ситуацій, що пов'язані з вигулом собак. Відокремлення зони для вигулу собак від дитячого майданчику. Підвищення рівня культури власників собак. Посилення рівня соціальної відповідальності. Зменшення кількості конфліктних ситуацій.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Цей проект є загальнодоступним для всіх мешканців та їх улюбленців.

Бюджетна ефективність проєкту

Проект не потребує подальшого фінансування після реалізації.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Сприяння проведенню інформаційно-просвітницьких заходів щодо утримання, профілактики від хвороб, лікування, дресирування, використання та захисту від жорстокого поводження тварин у Києві.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

739 120

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Придбання, доставка та планування грунту; 2. Розробка грунту; 3. Придбання та монтаж огорожі; 4. Улаштування трав’яного газону; 5. Придбання, доставка та планування піщаного покриття; 6. Придбання та доставка елементів майданчика.

Назва Команди проєкту

Олександр Афанасьєв

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".