Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

ROBOMASTER Змагання з робототехніки Брав участь

Доданий
11.03.2020
Номер
1204
Освіта, громадянське суспільство

RoboMasster одне з найбільш впливових змагань робототехніки на сьогоднішній день. Кожен захід RoboMaster направлено на впровадження передових технологій в галузі робототехніки, таких як комп’ютерне зір, вбудовані системи та штучний інтелект. RoboMaster вимагає, щоб студенти виходили з класу, формували команду робототехніки, самостійно розробляли і виготовляли різних роботів для участі.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
318 528 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Солом'янський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Генерала Генадія Воробйова, 15-А

Опис

Проблема

RoboMaster вимагає, щоб студенти виходили з класу, формували команду робототехніки, самостійно розробляли і виготовляли різних роботів для участі в широкомасштабних змаганнях.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Учасники отримують цінні технічні навички, а також навички критичного мислення на протязі всього змагання. Вони здатні поєднувати теорію і практику і створювати передових інтелектуальних роботів, щоб протистояти їм в жорсткій конкуренції.

Ключові показники оцінки результату проєкту

У 2018 році RoboMaster Robotics Competition, який був розроблений для четвертого видання, додав вимоги до робота Sentry, агентствам по завантаженню та запуску Aerial Robot і зосередився на навчанні персоналу інженерної практики, зібравши близько 200 глобальних команд. У тому ж році DJI провів в Австралії другий конкурс ICRA RoboMaster AI Challenge, присвячений академічним дослідженням в області робототехніки.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Студенти з інститутів і університетів, в яких вивчають механіку, електроніку, прикладне програмування, PR та інші суміжні галузі, формують групу що складається з 5-35 чоловік. Студенти університетів що беруть участь, повинні бути денної або післядипломної форми навчання. Учасники повинні бути студентами вузів який вони представляють.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації проект не потребує подальшого фінансування.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Команди повинні зосередитися на здатності застосовувати і практикувати всебічні знання в галузі науки і інженерних дисциплін, а також вимагати від членів, які беруть участь в повній мірі інтегрувати робототехніці такі дисципліни, як машинне зір, вбудована система, машинобудуванню, інерційної навігації і взаємодії людини з комп'ютером і т.д. Команди повинні самостійно проектувати і створювати роботів з різними тактичними ролями, кожен з яких контролюється одним з членів команди.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

318528 грн

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Перший єтап реалізації проекту, це збір роботів на навчання всіх охочих робототехніці, фіналом є проведення міських змагань RoboMaster.

Приклади схожих рішень (проєктів)

Історія RoboMaster - https://quadro.ua/zmagannya-robomaster-robotics-competition/

Назва Команди проєкту

ROBOMASTER

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".