Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Скульптура - подяка захисникам "Дякуємо за мирне небо" Березняки Брав участь

Доданий
11.03.2020
Номер
1531
Культура, туризм

Скульптура з архітектурного бетону у вигляді дівчинки, яка відпускає птаха. Встановлення її в знак подяки захисникам України. Місце встановлення - Дніпровська набережна, парк Вербовий Гай. Березняки.
(Адреси парк немає, тому вказано номер будинку навпроти того місця, де планується реалізація. На фото місце позначено червоним.)

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
200 604 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди

Команда проекту

Локалізація
Дніпровський

Опис

Проблема

Більше 6 років в Україні триває війна з російськими окупантами, з вбивцями і з терористами. Але ж насправді все своє існування наш народ має виборювати право на свободу та незалежність, право на мову, право на мирне небо. Нажаль, сучасний стан речей вказує на те, що люди потроху забувають, якою ціною нам дістається наша цілісність та державність. Тому, ми вважаємо за необхідне створити дещо вічне та пам’ятне, дещо таке, що повною мірою відображатиме прагнення кожного з нас бути захищеним та вільним на своїй землі. І опираючись на указ Президента П.Порошенка №286/2019 Про Стратегію національно-патріотичного виховання, ми вирішили створити скульптуру. В знак подяки захисникам України, заради пам"яті поколінь, на схилах Дніпра.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створити скульптуру з архітектурного бетону. У вигляді маленької дівчинки, котра випускає в небо птаха. Особливу уваги приділити деталям. Адже ідея наша і патріотична, і культурна. Риси обличчя дівчинки мають бути чіткими та реалістичними. Поза - природна анатомічна, легка. Руки догори, взуття на одній нозі розстібнуте. Птах майже зривається з рук у небо, пір"я різблене, виразне. Дівчинка має бути щасливою і вільною. Вона в безпеці, небо чисте, дівчинка відпускає птаха, як голуба миру. Поряд встанивити табличку з інформацією, де вказати назву - "Дякуємо за мирне небо!", та змістовно подати ідею. (в доданих фото три варіанти ескізів).

Ключові показники оцінки результату проєкту

Підвищення національної свідомості. Збільшення цікавості до історії та мистецтва, та заохочення до поєднання їх у столичних проектах.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Безоплатно та загальнодоступно. Розвиває патріотизм . Встановлення в охайному парку Вербовий Гай, на березі Дніпра. Можливо організовувати поряд тематичні вечори, свята, зустрічі.

Бюджетна ефективність проєкту

Не потребує додаткового фінансування

Інформація щодо інноваційності проєкту

Сам проект відповідає вимогам указу Президента П.Порошенка №286/2019 Про Стратегію національно-патріотичного виховання

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

200604

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

Немає

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Можливо реалізувати до серпня 2021го року

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Можливо незначне здорожчання окремих матеріалів

Приклади схожих рішень (проєктів)

В деяких районах встановлено меморіальні дошки. Але наш проект унікальний

Назва Команди проєкту

"Маю надію. Березняки"

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Додаткова інформація

Парк на балансі, але немає адреси. Він проходить по Дніпровській набережній на Березняках. Вказана адреса навпроти цього місця.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".