Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Українське лицарство Брав участь

Доданий
11.03.2020
Номер
1557
Молодь, спорт

Неолімпійський вид спорту середньовічний бій та історія України. Через спорт та ігри поширення історії Середніх віків на території міста Києва. Залучення до активного стилю життя молоді та юнацтва. Зміцнення командного духу. Формування національної ідеї та самоідентифікації.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
483 240 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект

Опис

Проблема

В Україні проводиться недостатня кількість заходів національно-патріотичного спрямування для пізнання історії підростаючим поколінням.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проведення 10 заходів (по одному заходу в кожному районі міста Києва), в яких школяри та студенти матимуть змогу побачити і відчути на собі середньовічне життя. Через ігри, майстер-класи зі середньовічного бою та лекції привернути увагу до вивчення історії та заняттю спортом молоді, що дуже важливо для самоідентифікації нації.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Короткострокові результати: - можливість для всіх задіяних (від 1000 осіб) ознайомитися не тільки з історією, а і добре провести час зі спортивними іграми. - залучення молоді (від 1000 осіб) до заходів, які відтворюють середньовічний побут та відчути атмосферу битв і військових походів. Довгострокові результати: - об'єднання через спорт та історію громад - розуміння історії рідного краю та світу через взаємодію з матеріальною культурою середньовіччя - формування національної самоідентифікаці

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Національно-патріотичне виховання молоді через зв'язок поколінь. Налагодження спілкування між різними групами населення.

Бюджетна ефективність проєкту

Проект не викличе збільшення видатків бюджету.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Поєднання історії та спорту для національно-патріотичного виховання молоді.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

483240

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

Залучення волонтерів ГО «Федерація сучасного мечевого бою та середньовічного бою України». Два комплекти лицарських обладунків. Поширення інформації через Інтернет для привернення більшої уваги до заходів. Розробка дизайну друкованої продукції.

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Липень-вересень проведення 10 заходів (по одному заходу в кожному районі міста Києва). Залучення до співпраці шкіл та вищих навчальних закладів. Програма кожного окремого заходу включає: - проведення майстер-класів зі середньовічного бою в м'якому безпечному екіпіруванні, яке створене для масових ігор з дітьми, юнацтвом та молоддю; - показові виступи лицарів і витязів для демонстрації одягу, обладунку та майстерності воїнів середньовіччя; - змога доторкнутися і приміряти обладунки та макети середньовічного озброєння; - послухати цікаву історію від знавців; - проведення гри "арчер-таг" (командна гра спрямована на об'єднання та командну роботу з використанням спеціального спортивного спорядження - луків та стріл).

Відповідальні підрозділи

Департамент культури
Департамент молоді та спорту

Назва Команди проєкту

ГО «Федерація сучасного мечевого бою та середньовічного бою України»

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент молоді та спорту

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".