Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Родина героя: своїх не лишаємо! Брав участь

Доданий
11.03.2020
Номер
1577
Соціальний захист, інклюзія

Матері, вдови полеглих воїнів та дружини військовослужбовців, які повернулися з війни, опираючись на власні шляхи подолання кризи та виходу зі складних життєвих обставин всередині своєї сім’ї, надаватимуть комплексну допомогу соціально- реабілітаційного спрямування родинам ветеранів та родинам військовослужбовців АТО/ООС та родинам загиблих воїнів.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
100 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди

Команда проекту

Локалізація
Загальноміський проект

Опис

Проблема

У нелегкий час ветеранам АТО/OOC, військовослужбовцям, які захищають рідну землю на Сході України, родинам воїнів, які загинули у російсько – українській війні, як нікому іншому, потрібна допомога, підтримка та розрада.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Підтримка в проекті базується на: 1) принципі рівності - знаходження когось, хто пережив схожий досвід, та сприймається на рівних; 2) наданні відчуття власної сили та спроможності - під час індивідуального спілкування у захисників України та членів їх сімей з'являється надія, що можна щось зробити, щоби покращити своє життя, набути потрібних результатів та взяти відповідальність за їх досягнення на себе.; 3) досягненні усвідомлення того, що допомагаючи іншим, допомагаємо собі; 4) акумулюванні різносторонніх особистих та соціальних ресурсів для виходу із складних життєвих обставин; 5) діяльності на базі єдиного центру, як осередку.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Вихід з кризового стану, складних життєвих обставин та адаптація до нових умов життя ветеранів АТО/OOC, військовослужбовців, які захищають рідну землю на Сході України, сімей воїнів, які загинули на війні; Збереження цілісності родин; Зниження рівня конфліктів та насильства всередині сімей; Підтримка належного морально-психологічного стану захисників та членів їх родин; Поліпшення взаємодії з місцевими органами влади у сфері підтримки захисників України та членів їх сімей.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Проект реалізовуватиметься у 2021 році на базі постійно діючого реабілітаційного Ресурсного центру, де надаватимуться послуги безпосередньо або ж в режимі он-лайн чи телефонним зв’язком. У співпраці з місцевою владою та громадою це буде якісна та ефективна допомога для захисників України та членів їх сімей, що значно підвищить рівень задоволеності соціальними послугами в м Києві. Загальна реєстрація на участь у проекті буде доступна через сайт, у соціальних мережах та у телефонному режимі.

Бюджетна ефективність проєкту

Не потребує подальшого фінансування.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Адресний та індивідуальний підхід допомоги для захисників України та членів їх сімей за принципом "Рівний-Рівному", поєднання зусиль громадськості з місцевою владою Києва.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

100000

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

ГО "Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО"

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Індивідуальне відвідування родин та регулярне проведення групових заходів впродовж року.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Емоційне вигорання надавачів послуг (в рамках проекту передбачено тренінг з вигорання).

Відповідальні підрозділи

Департамент соціального захисту
Управління з гендерних питань та взаємодії з громадськими організаціями інвалідів, ветеранів в

Назва Команди проєкту

З Перемогою в серці!

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент соціальної політики ВО КМР (КМДА)

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".