Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Облаштування цифрової мовної лабораторії (лінгафонного кабінету) у спеціалізованій школі №94 "Еллада На реалізації

Доданий
11.03.2020
Номер
1587
Освіта, громадянське суспільство

Проект передбачає встановлення в навчальному закладі сучасного комплексу звукотехнічного, мультимедійного, акустичного обладнання та програмного забезпечення для ефективного вивчення іноземних мов та створення умов комунікативного середовища з урахуванням індивідуальних потреб учнів під час уроку та інших користувачів.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
181 492 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди

Команда проекту

Локалізація
Печерський

Опис

Проблема

Без активних навичок аудіювання діти не можуть опанувати мови на високому рівні. Створення умов для прослуховування - є частиною комунікативної методики навчання, яку активно впроваджує у життя реформа освіти. Аудіювання є невід'ємною частиною навчального процесу, але наявні технічні потужності школи не дозволяють включити "живу" мову у навчальний процес.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Основна мета проекту - створити сучасний лінгафонний кабінет, тобто створити якнайкращі умови для роботи учнів по вдосконаленню навичок володіння іноземними мовами. Сучасне обладнання дасть змогу розвивати інтерес школярів до вивчення іноземних мов, зробить процес навчання незвичним, захопливим, допоможе підтримувати постійне зацікавлення дітей предметом. Спеціально розроблені програми дозволять кожному учневі виконувати окремі завдання різних рівнів володіння мовою. Учні зможуть робити звукозаписи своєї мови, розуміти свої помилки та виправляти їх. Сучасний лінгафонний кабінет дозволить підвищити ефективність учбового процесу, забезпечити високу мотивацію учнів, позбавитись мовного бар’єру у спілкуванні.

Ключові показники оцінки результату проєкту

1. Підвищення рівня мотивації учнів. 2. Освоєння навичок аудіювання учнями. 3. Подолання мовного бар’єру. 4. Особистий підхід у вивченні мови за рівнем, а не програмою. 5. Демонстрація того, що сучасні гаджети можуть слугувати не лише для розваг, а й для навчання. 6. Підвищення рівня знань з іноземної мови.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Кабінет дозволяє комфортно навчатися іноземним мовам, комп'ютерним технологіям, наприклад, роботі з офісними програмами, іншим загальноосвітнім предметам; проводити тести, презентації, виступи тощо. Плануємо зробити лінгафонний кабінет загальнодоступним не тільки для всіх учнів закладу освіти, а й залучити до його роботи та проєктів батьківську громаду.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування

Інформація щодо інноваційності проєкту

Модернізація матеріально-технічного оснащення робочих місць вчителів та учнів дасть можливість використання новітніх цифрових технологій у вивченні іноземних мов, як під час групових, індивідуальних так і фронтальних форм робіт.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

181 492

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

Не заплановано співфінансування

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Замовлення та придбання технічного обладнання. 2. Встановлення та налаштування обладнання. 3. Початок експлуатації лінгафонного кабінету.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Курси коливання валют

Приклади схожих рішень (проєктів)

https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/archive/2/show/523

Назва Команди проєкту

Лінга-Еллада

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".