Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

БібліоHUB-сучасний освітній простір у Гімназіі 136 м.Києва Позитивний висновок

Доданий
11.03.2020
Номер
1814
Освіта, громадянське суспільство

Шкільна біб сучасного приміщення та обладнання, яке б привабило школярів. До шкільної бібліотеки діти приxодять лише за літературою, яка необxідна для підготовки у рамкаx шкільноі програми дало змогу створити актуальні освітні напрямки. Наша мрія-перетворитися на корисний освітній простір, де діти змогли б знаxодити цікаву літературу, розвиваючі бізнес-ігри, взяти участь у семінараx та тренінгаx.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
575 160 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дніпровський

Опис

Проблема

Нова реформа освіти під впливом процесів інформатизації змінює завдання реалізації освіти. Важливим засобом втілення в життя цих завдань являється і шкільна бібліотека. Сьогодні інформаційна підтримка, яку здійснює шкільна бібліотека, може бути реалізована тільки в об'єднанні традиційних фондів (друкованих) та електронних ресурсів, перетворюючи бібліотеку в сучасний інформаційний медіа-центр. Для здійснення мети необхідно переобладнати бібліотеку новими сучасними електронними засобами та ресурсами, мультимедійним комплексом та сучасними меблями.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створення умов для інтелектуального та культурного розвитку учнів. Створення платформи для інтерактивного навчання та творчості, проведення культурно-освітніх заходів. Популяризація читання, сприяння самоосвіті, проведення вебінарів. Сучасний бібліотечно-інформаційного центр в школі виконує функції інформаційного, ресурсного, культурного, освітнього, соціокультурного центру, він дасть змогу залучати батьків, випускників, громадськість до активної співпраці не лише через друковані видання, а й через веб-сторінки відомих сайтів, сприятиме підвищенню соціально-культурного рівня учасників навчального-виховного процесу.

Ключові показники оцінки результату проєкту

1. Підвищення якості освіти, всебічний розвиток учнів та інформаційне забезпечення педагогів НУШ. 2. Перетворення бібліотеки в сучасний соціокультурний центр освітнього середовища. 3. Підтримка культурних ініціатив школярів та надання можливостей для їх реалізації. 4. Підтримка культурних ініціатив школярів та надання можливостей для їх реалізації. 4.Створення території для реалізації творчих людей мікрорайону, сприяння самоосвіті батьків.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Проект буде корисним для учасників освітнього процесу , дітей мікрорайону

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування. Закладення в бюджет проекту 20% від вартості для упередження здорожчання обладнання.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Проект є абсолютно інноваційним

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

Повне

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Списання та демонтаж старих меблів, підготовка до встановлення нових меблів. 2. Закупівля нових сучасних меблів та мультимедійного обладнання. 3. Встановлення книжкових стелажів, комп'ютерних столів, стільців, диванчиків. 4. Встановлення та налаштування технічного обладнання (комп'ютери, проектор, Smart дошки, тощо). 5. Розробка плану заходів, які можливо втілити завдяки зонованому приміщенню та новому обладнанню.

Назва Команди проєкту

Гімназисти

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".