Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

ДонорUA: донорство крові для тварин Брав участь

Доданий
11.03.2020
Номер
1835
Екологія

Створення ІТ системи для швидкого пошуку донорів крові для тварин.
Власники тварин, при виникненні потреби у донорській крові матитуть швидке рішення, що допоможе їм врятувати тварину.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
2 543 400 грн
Розрахунок бюджету
Локалізація
Загальноміський проєкт

Опис

Проблема

Останнім часом в Україні активно відкриваються банки крові для домашніх улюбленців (Львів - 2019 рік, Київ -2018), але ця сфера ще менш детально вивчена та зарегульована ніж донорство людської крові, а практика донорства крові домашніх тварин дуже невідома, і при цьому дуже необхідна. Власники тварин, при виникненні потреби у донорській крові, будуть вимушені провести дорогоцінні години, а то і дні у пошуку закладів, які допоможуть їм врятувати тварину.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створення ІТ системи для швидкого пошуку донорів крові для тварин. ДонорUA вже має досвід створення та розвитку платформи рекрутингу крові для людей. З 2014 року ми збільшили кількість зареєстрованих донорів на платформі з 3500 до майже 30 000 осіб. Тепер маємо сили та бажання створити аналогічну систему для домашніх улюбленців.

Ключові показники оцінки результату проєкту

створення бази тварин міста Києва, які можуть бути донорами

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

ДонорUA для тварин допоможе врятувати життя чотирилапих киян. Користуватись платформою з легкістю можна буде користуватись навіть за допомогою смартфону. В рамках реалізації проекту планується розглянути можливість використання реєстру домашніх тварин Києва від КМДА, таким чином налагодивши розширення реєстру, шляхом комунікації через канали ДонорUA і використання уже наявних даних в реєстрі для розширення бази тварин-донорів Києва.

Бюджетна ефективність проєкту

проєкт може бути самоокупним за рахунок бізнесу в сфері для тварин

Інформація щодо інноваційності проєкту

На сьогодні питання тваринного донорства є майже незарегульованим і мало популярним в Києві, і ІТ-платформа для структуризації процесу є необхідною і унікальною ініціативою.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

2543400

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Робота над створенням платформи (розробка мобільних додатків, сайту) Залучення представників бізнесу до співпраці (виробники, постачальники та реалізатори кормів і ліків для тварин) Презентація проекту на ключових заходах, пов’язаних з домашніми улюбленцями в Києві (виставки котів та собак) Організація спільної роботи з КМДА (використання реєстру домашніх тварин) Організація спільної роботи з громадськими організаціями, фондами, установами, що опікуються тваринами

Назва Команди проєкту

ДонорUA

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент інформаційно-комунікаційних технологій ВО КМР (КМДА)

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".