Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

LEGO Duplo у ДНЗ №764 Брав участь

Доданий
11.03.2020
Номер
1836
Освіта, громадянське суспільство

Проект передбачає створення у ЗДО № 764 кімнати конструювання Lego Education, придбання обладнання та проведення навчання персоналу для впровадження іноваційних методів роботи у закладі освіти, що сприятиме всебічному розвитку дітей дошкільного віку у формуванні уявлень про оточуючий світ. LEGO – це втілення мрії дітей, бо їм цікаво відтворювати різноманітні моделі навколишнього середовища.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
102 988 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди

Команда проекту

Локалізація
Голосіївський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Антоновича, 168

Опис

Проблема

Сучасні діти потрапляючи у садок у більшості стикаються із проблемою адаптації до нових умов, гра – це засіб зробити адаптацію більш швидкою та не такою болючою. Спільна гра підвищує рівень соціалізації дитини. Яскраві рішення ЛЕГО можна використовувати не тільки для гри, але й для навчання.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Навчання з наборами LEGO DUPLO спонукає до розвитку таких навичок: • уміння емоційно висловлювати свої думки; • робота в колективі; • формування спільних ідей; • прояв фантазії та уяви” Під даною заявою підпишуться батьки кожної дитини. Саме тому ми хочем надати доступ дітям до даного інструменту розвитку особистості

Ключові показники оцінки результату проєкту

Новий рівень навчально-виховного процесу в ДНЗ району

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Проект сприятиме модернізації процесу адаптації дитини у колективі.

Бюджетна ефективність проєкту

Не потребую подальшого фінансування

Інформація щодо інноваційності проєкту

Проект сприятиме всебічному розвитку дітей дошкільного віку, формуванню наукових уявлень про оточуючий світ. Це створить сучасний освітній простір для розвитку пізнавального і творчого потенціалу дітей. Основним принципом роботи кабінету конструювання є «Навчання через гру», що робить процес засвоєння знань цікавим та простим.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

102988

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Закупівля обладнання.2. Підготовка приміщення. 3. Навчання персоналу. 4.Організація роботи кімнати конструювання в межах освітнього процесу ЗДО.

Приклади схожих рішень (проєктів)

LEGO Duplo у ДНЗ №162

Назва Команди проєкту

ЗДО № 764

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".