Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Мультимедійне обладнання для актової зали Школи І-ІІІ ступенів №199 Шевченківського району Брав участь

Доданий
02.03.2020
Номер
208
Освіта, громадянське суспільство

Облаштування актової зали сучасною музичною та мультимедійною апаратурою: демонстраційне, проекційне та звукове обладнання. Забезпечення естетичних та комфортних умов, що сприятимуть створенню сучасного простору для реалізації проектів художньо-естетичного напрямків (концерти, тематичні заходи та конкурси музичного, танцювального, театрального, прикладного та образотворчого мистецтв).

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
283 200 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Роман
Роман Фещук
Локалізація
Шевченківський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Бакинська, 12

Опис

Проблема

Стан існуючого обладнання та застарілість апаратури у школі суттєво впливають на якість проведення заходів та забезпечення комфорту. Одним із шляхів вирішення проблеми – підвищення рівня проведення якісних змістовних заходів – є модернізація існуючих і запровадження нових сучасних технологій (забезпечення школи аудіо, відео та іншою сучасною технікою)

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Актова зала має бути оснащена повним комплектом аудіо та відеовідтворюючої апаратури. Питання візуалізації для полегшення процесу сприйняття інформації вирішується за допомогою ноутбука, проектора та проекційного екрану. Система посилення та обробки звуку комплектується мікшерним пультом і мікрофонами.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Залучення більшої кількості учнів до участі у творчих заходах, створення умов зайнятості дітей у позаурочний час, активізація можливості спілкування серед школярів, згуртованість класних колективів, розвиток творчих здібностей учнів, можливість реалізації власних креативних проектів.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Учасниками проекту є учні та педагогічний колектив школи, батьківська громада, гості.

Бюджетна ефективність проєкту

після реалізації не потребує подальшого фінансування

Інформація щодо інноваційності проєкту

Мультимедійне обладнання буде використано під час освітнього процесу, в тому числі й для проведення корекційно-розвиткових занять з дітьми з ООП

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

100%

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Придбання апаратури. 2. Підключення технічних засобів. 3. Використання придбаного під час навчально-виховного процесу. 4. Проведення різноманітних заходів.

Назва Команди проєкту

Роман Фещук

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".