Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Створення та облаштування соціального хабу для людей з інвалідністю в м. Києві. Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
03.03.2020
Номер
256
Соціальний захист, інклюзія

Проект спрямований на те, щоб відремонтувати та закупити обладнання для соціального хабу людей з інвалідністю, де проходять заняття з психологом, виставки, вечори відпочинку, спортивні змагання з шахмат і шашок, зустрічі з цікавими людьми, рукоділля та навчання користувачів комп’ютера. Роль соціального хабу - багатофункціональна. Тут проводяться юридичні консультації та пошуки роботи.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
336 235 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
ОЛЕКСАНДР
ОЛЕКСАНДР РОДІН
Локалізація
Голосіївський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Антоновича, 169

Опис

Проблема

Значна кількість людей з інвалідністю потребують створення додаткових умов для їх успішного творчого розвитку. Гостро стоїть проблема інтеграції осіб з інвалідністю в суспільство здорових людей і здійснення процесу їх соціалізації. Відчувається нестача сучасних реабілітаційних цетрів для дорослих людей з інвалідністю різних нозологій та вікових категорі.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Забезпечення сучасним та якісним обладнанням людей з інвалідністю у приміщенні Київського міського Товариства інвалідів «Аліса»

Ключові показники оцінки результату проєкту

Більше 150 людей кожного місяця зможе подолати соціальну ізоляцію і це буде стимулювати їх для подальшої інтеграції в суспільство

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Проект допоможе у подоланні бар’єрів в соціалізації людей з інвалідністю, у покращенні їх інтелектуального і духовного розвитку, надасть можливість отримати навики у простих побутових речах: нескладне приготування їжі, догляд, санітарія та гігієна у повсякденному житті. Проект сприятиме працевлаштуванню та наданню юридичних послуг.

Бюджетна ефективність проєкту

Значна кількість людей з інвалідністю отримає соціальні послуги безкоштовно.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Даний проект розрахований на людей з інвалідністю в м. Києві, які можуть отримати соціальні послуги в соціальному хабі, який поділений на секції: сприяння у працевлаштуванні, юридичні послуги, конференцзал,інтернетклуб,кімната для творчості,психологічне розвантаження, кухня, ігроленд.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

336235

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

Участь у грантах, благодійні внески спонсорів та усіх бажаючих, відрахування коштів власного підприємства.

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Повідомлення про початок проекту на Фейсбуці та власному сайті, частковий ремонт приміщення з дотриманням санітарно-гігієнічних норм, закупівля меблів та обладнання, облаштування середовища, урочисте відкриття соціального хабу для людей з інвалідністю.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Немає

Назва Команди проєкту

Громадська організація Київське міське Товариство інвалідів "Аліса"

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".