Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Облаштування спортивного простору в ЗДО № 6, 89, 787, 7, 138, 189 і Ліцей «Наукова зміна» Реалізований

Доданий
04.03.2020
Номер
289
Освіта, громадянське суспільство

Заклади дошкільної освіти Дарницького району м. Києва № 6, 89, 787, 7, 138, 189 та Ліцей «Наукова зміна» потребують покращення умов в навчальному закладі для повноцінного фізичного виховання дітей. Необхідно встановити спортивне обладнання в закладах дошкільної освіти та ліцею для покращення здорового способу життя.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 007 704 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дарницький

Опис

Проблема

На даний час використовується обладнання різних напрямків, яке вже технічно застаріло, якість і потужність не відповідає сучасним потребам дітей. Необхідно встановити спортивне обладнання в закладах дошкільної освіти та ліцею для покращення здорового способу життя.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Даний проєкт передбачає забезпечення садочків: 1. Облаштування спортивного майданчика для ЗДО № 6, вул. Л. Руденко, 8-А. 2. Облаштування тренажерами для Ліцею "Наукова зміна", пр-т. П. Григоренка, 21-В. 3.Облаштування спортивного майданчика для ЗДО № 89, вул. Княжий Затон, 17-Г. 4.Придбання пісочниць для ЗДО № 787, вул. Сімферопольська, 6. 5.Облаштування спортивного майданчика для ЗДО № 7, пр-т. П. Григоренка, 21-А. 6.Придбання пісочниць для ЗДО № 138, вул. Ревуцького, 7-Б. 7.Облаштування спортивного майданчика для ЗДО № 189, вул. Л. Ревуцького, 4-А. Забезпечення даних садочків сучасним спортивним обладнанням дасть змогу підвищити якість навчання вихованців, проводити повноцінні, насичені та яскраві події, залучати максимальну кількість дітей та молоді до змістовного дозвілля.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Підвищення та створення нового рівня навчально-виховного процесу. Забезпечення повноцінного дозвілля для вихованців дитячих садочків шляхом оснащення сучасним та якісним обладнанням, що надасть можливість створити для дітей організоване та змістовне дозвілля.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Даний проєкт є загальнодоступний. Одним із основних завдань - є розвиток фізичного виховання, яке стане доступним для кожної дитини міста.

Бюджетна ефективність проєкту

Даний проект не потребує подальшого фінансування.

Інформація щодо інноваційності проєкту

ні

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

1 007 704,00 грн

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Придбання замовником необхідного обладнання. 2. Доставка та монтаж обладнання в Заклади дошкільної освіти Дарницького району м. Києва № 6, 89, 787, 7, 138, 189 та Ліцей «Наукова зміна» 3. Урочисте відкриття.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Відсутні

Відповідальні підрозділи

Управління освіти Дарницької районної в місті Києва державної адміністрації.

Назва Команди проєкту

Ліда

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Так.

Останні оновлення проектів

02.09.2021
Адміністрація
Облаштування спортивного простору в ЗДО № 6, 89, 787, 7, 138, 189 і Ліцей «Наукова зміна»

Заклади дошкільної освіти Дарницького району м. Києва № 6, 89, 787, 7, 138, 189 та Ліцей «Наукова зміна» потребвали покращення умов в навчальному закладі для повноцінного фізичного виховання дітей. Встановлено спортивне обладнання  для покращення  здорового способу життя.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".