Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Дитяче свято- змагання Дні Пріорчанина 15-23 травня Музей Тараса Шевченка разом з клубом ІСКРА Реалізований

Доданий
05.03.2020
Номер
342
Молодь, спорт

За місцем проживання для дітей проводяться масові свята-змагання, де в ігровій формі ефективно відбувається патріотичне виховання і любов до рідного краю

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
100 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Подільський

Опис

Проблема

В Україні недостатньо проводиться національно – патріотичне виховання дітей

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

масові дитячі свята, без заорганізованості і, з участю всіх бажаючих поруч з місцем проживання дуже подобаються дітям. Досвід проведення таких свят для 300-600 дітей з 1994 року уже 27 років підряд має команда клубу «ІСКРА» Масловського. Етапи: свято у Березовому гаю, яке проходить з 9 ранку до 18 вечора , проводять в музей Тараса Шевченка, організовують змагання і суддівство, інтелектуальний етап: в кінотеатр ім. Шевченка перегляд фільму і вікторина про Шевченка;автомобільний етап:змагання дітей з КАРТИНГУ; спортивний етап:змагання на катку з ковзанів.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Сотні дітей і їх батьків протягом свят-змагань, а потім на масових заходах під час наступних етапів отримують позитивні навички, знання і емоції, а не блукають по підворіттях. Важко оцінити матеріально, як збільшується число патріотів і наскільки зростає любов до України, але підтримка проекту зростає з кожним роком.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

приймають участь усі бажаючі безоплатно 300-400 дітей 10- 16 річного віку ( який найбільш сприятливі до навчання і виховання), їх друзі і батьки як вболівальники і молодь як судді. Відсутня заорганізованість, попередній запис, згода батьків.

Бюджетна ефективність проєкту

26 років свято «День Пріорчанина» було самоокупним, за кошти спонсорів і участь волонтерів.

Інформація щодо інноваційності проєкту

новизна і оригінальність проекту заключається в тому, що це єдине свято в Украні клубу «ІСКРА», яке проводиться 26 років підряд в незалежності від бюджетного фінансування. Схоже свято на Подолі День пріорчанина проводила Подільська райдержадміністрація протягом 1998- 2003 років, але збанкрутувала.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

100000 грн

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

проект проводиться за участі клубу "ІСКРА", який має право нагородити кращих, погодувати учасників свята і зробити фото

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Друк інформаційних листівок не менше 12 тисяч для інформування шкіл і населення. Друк брошури. Інформування через інтернет, пресу, рекламних об’яв на транспорті. Придбання призів, обладнання, витратних матеріалів, 1 етап "свято":встановлення переносного обладнання (після свята- його розборка), реєстрація учасників, фотографування з врученням фото в той же день, загальна лінійка, проведення змагань і відвідання музею Тараса Шевченка, підведення підсумків і нагородження переможців участю в 2,3,4 етапах. 2 етап:вікторина про Шевченка і перегляд патріотичного фільму в кінотеатрі ім. Шевченка. 3 етап: змагання на КАРТИНГУ в картодромі ТРЦ "СКУ- МАЛ". 4 етап: спортивний змагання на катку на ковзанах "ДРІМ- ТАУН"

Назва Команди проєкту

Виховуємо патріотів

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.
Ні

Приналежність до депутатських Команд

Ні.
Ні

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".