Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сквер з вигульно-тренувальним майданчиком для собак Брав участь

Доданий
05.03.2020
Номер
355
ЖКГ (комунальне господарство, енергоефективність)

Впоряткування занедбаної зеленої зони на розі вул. Ревуцького та Здолбунівська з тренувально-вигульним майданчиком для собак та оновлення його. Майданчик, що створений активістами 3 роки тому потребує постійного догляду та доопрацювання. Територія, що стане зручним місцем відпочинку та проведення цікавих кінологічних заходів.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
947 100 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дарницький
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Ревуцького, 2

Опис

Проблема

Місць вигулу собак дуже мало, та й ті, в більшості, в незадовільному стані. Обладнаних майданчиків практично немає, через це нема де тренувати собак та виховувати цуценят. Вигул собак часто проводиться в неналежних місцях (школах), часто провокуючи конфлікти між мешканцями. Немає культури поводження власників тварин на прогулянці – прибирання, повідок, поведінка.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Наш майданчик буде першим стаціонарним громадським майданчиком для тренування собак та проведення спортивних кінологічних заходів з найцікавіших видів кінологічного спорту. Майданчик обладнаний снарядам, взятими зі спорту для собак Аджиліті, який є самим універсальним тренувальним видом занять з собакою, що покращує взаємовідносини між власником тварини та його улюбленцем, сприяє регульованій керованості собаки в міському середовищі. Власники собак: матимуть місце де можна потренувати собак, або просто відпустити з повідка (в окремих зонах для вигулу), зручна структура прибирання за собакою, місце для спілкування з іншими власниками та обміном інформацією; Змагання та тренування, що регулярно проводитимуться в тренувальній зоні майданчика залучатимуть господарів собак займатися спортом

Ключові показники оцінки результату проєкту

Власники собак: матимуть місце де можна потренувати собак, або просто відпустити з повідка (в окремих зонах для вигулу), зручна структура прибирання за собакою, місце для спілкування з іншими власниками та обміном інформацією; Змагання та тренування, що регулярно проводитимуться в тренувальній зоні майданчика залучатимуть більше господарів собак займатися спортом зі своїми улюбленцями.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Через інтенсивну забудову Дарницького р-ну кількість населення стрімко росте. У частини цього населення є собаки для яких інфраструктура не створюється. Тому наш майданчик вже є дуже впливовим місцем для мешканців нашого р-ну. Зони вигулу окремі для малих та великих собак доступні та відкриті цілодобово. Зона тренування відкривається тренерами, які проводять заняття з власниками собак. За домовленістю з один з тренерів у вільні години від занять можливо самостійно займатися з собаками.

Бюджетна ефективність проєкту

Проект птребує пстійного догляду. Обладнаня ремонтуватиметься тренерами майданчику.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Наш майданчик буде першим стаціонарним громадським майданчиком для тренування собак та проведення спортивних кінологічних заходів з найцікавіших видів кінологічного спорту. Майданчик обладнаний снарядам, взятими зі спорту для собак Аджиліті, який є самим універсальним тренувальним видом занять з собакою, що покращує взаємовідносини між власником тварини та його улюбленцем, сприяє регульованій керованості собаки в міському середовищі.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

947100

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Демонтаж старого паркану. Землеустрій Розподілення зон та встановлення нового паркану. Встановлення обладнання майданчика. Встановлення освітлення та камер спостереження. Озеленення навколишньої території.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Немає ризиків

Приклади схожих рішень (проєктів)

https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/archive/10/show/101 https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/archive/10/show/242

Відповідальні підрозділи

Департамент Блаоустрою та управління екології м. Київа, КО Зеленбуд Дарницького р-ну

Назва Команди проєкту

Місто Тварин

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Так.
Майданчик для тренування собак був створений на цьому місті нами самотужки ще 3 роки тому та доглядається весь цей час.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".