Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Дитяча художня майстерня Брав участь

Доданий
05.03.2020
Номер
386
Культура, туризм

Проект розрахований на дітей 9-15 років. Він надає сучасну базу для навчання дітей образотворчому та декоративно-прикладному мистецтву. Впливає на естетичне виховання дітей, які мешкають на Лісовому масиві. Проект дає можливість ралізувати професійний підхід викладача у сфері культури та мистецтва, впливає на заохочення дітей до навчання. Робить творчий процес неповторним та цікавим.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
141 456 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Деснянський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Курчатова Академіка, 3-Б

Опис

Проблема

Проект « Дитяча Художня майстерня» є сучасною версією художньої школи, яка базується на принципах вдосконалення навчального процесу в образотворчому мистецтві та прикладних предметах, а також збагачує матеріально-технічну базу, через що, сам освітній процес стає більш інноваційним та цікавим, що заохочує маленьких киян ставати учасниками сучасних дитячих мистецьких просторів та отримувати додаткову освіту .Цей проект вирішує декілька питань одночасно, а саме: 1.Надає можливість зменшити фінансове навантаження на українську родину ;2.Підвищує рівень освітнього процесу;3.Покращує умови для педагогів у навчальному процесі;4.Впливає на рівень естетичного виховання маленьких киян;5. Є базою для проведення майстер-класів з інклюзивною складовою.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Для втілення реалізації такого проекту обрано Освітньо-культурний центр «Дивосвіт», а саме одне з його приміщень, яке знаходиться на Лісовому масиві міста Києва. Як було вже зазначено, матеріальна база в районі потребує оновлення та осучаснення, тому було розроблено проект, який стане відповіддю на виклики сьогодення у навчальному процесі дітей образотворчому та декоративно-прикладному мистецтву. Проект розраховано з врахуванням можливості розширити вже існуючий навчальний процес та зробити його доступним для більш широкого кола вихованців. Сам процес навчання буде удосконалено за рахунок покращення матеріально-технічної бази. що впливатиме на естетичну складову навчального процесу і дозволить залучити більшу кількість учнів на безоплатній основі.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Ключовими показниками реалізації проекту стане збільшення кількості дітей у навчальному процесі на протязі тижня з 60 до 100. Через майстер-класи збільшення участі дітей у освітньому процесі на протязі місяця до 120. Залучення дітей до виставок та конкурсів 100 щоквартально. Залучення до районних заходів через творчість дітей 700-900 людей щомісячно. Такий проект може стати пілотним в своїй галузі та надавати можливість більш якісної мистецької освіти та в подальшому сформувати один з напрямів

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Проект є соціально-ефективним, бо є стартовою сходинкою та одним із напрямів для більш глобального проекту Мистецької школи. Проект запланований, як постійно діючий, але є постійна можливість його вдосконалення та збільшення кількісної складової ефективності та загальнодоступності. Сам проект може стати базовим для інших клубів центру, яких налічується 6. Також такий проект ефективний, бо зменшує фінансове навантаження на родини киян у галузі додаткової освіти, що є позитивним

Бюджетна ефективність проєкту

Проект дає можливість зберегти бюджетні кошти наступних періодів за рахунок якісної матеріально технічної бази

Інформація щодо інноваційності проєкту

Проект іноваційний з точки зору пілотного проекту, з потенційним його розширенням на інші філіали центру

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

141456

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

Матеріално-технічна база існуючого центру зменшить витрати на реалізацію самого проекту

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1.Тендер 2.Закупівлі 3.Реалізація проекту

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

збільшення витрат через здорожчення

Приклади схожих рішень (проєктів)

закладення 20% НА ІНФЛЯЦІЮ

Відповідальні підрозділи

Управління культури, туризму та культурної спадщини Деснянської РДА

Назва Команди проєкту

Культурний простір "Дивосвіт"

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Додаткова інформація

автор 7 проектів-переможців ГБ-2019, 2020

Фотографії

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".