Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Універсальний майданчик «Активне дозвілля» у школі № 262 На реалізації

Доданий
06.03.2020
Номер
427
Молодь, спорт

Універсальний спортивний майданчик з безшовним гумовим покриттям для занять різними видами спорту (баскетбол, волейбол, великий теніс та бадмінтон ) забезпечить потрібний рівень безпеки для занять дітей спортом, надасть імпульс популяризації спорту серед молоді та дорослого населення, дасть змогу проводити шкільні, районні, міські змагання та стане справжнім осередком здорового способу життя.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
786 114 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди

Команда проекту

Локалізація
Подільський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Галицька, 5

Опис

Проблема

Школа № 262 має у своєму розпорядженні територію (майданчик) для занять такими рухливими видами спорту як волейбол, баскетбол, великий теніс та бадмінтон але стан покриття майданчику не дозволяє займатися спортом так як є травматичним для проведення уроків фізичного виховання, навчально-тренувальних занять та ігор на належному рівні не тільки учням школи, а й дітям прилеглих будинків, яким, крім майданчика у школі, просто ніде займатися зазначеними видами спорту за відсутності таких майданчиків у мікрорайоні.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Зробити реконструкцію спортивного майданчика, замінити спортивний інвентар, встановити огорожу. Створити для учнів школи і мешканців мікрорайону доступний спортивний майданчик для занять різними видами спорту. Реконструйований та оновлений спортивний майданчик забезпечить комфортні та безпечні умови для занять чотирьох видів спорту на сучасному якісному покритті, сприятиме популяризації здорового способу життя та покладе початок відродженню спортивної інфраструктури мікрорайону.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Реалізація проекту сприятиме комфортному та різноманітному проводженню дозвілля, зростанню інтересу дітей та молоді до різних видів спорту, створенню нових гуртків для занять улюбленими видами спорту та допоможе залучити до регулярних занять спортом учнів школи та мешканців мікрорайону.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Проект розрахований на різні вікові категорії та забезпечить загальнодоступність занять спортом мешканців мікрорайону.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Наявність універсального майданчику надасть можливість дітям займатися спортом на свіжому повітрі, проводити різноманітні спортивні заходи.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

786114

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1). Проведення тендеру.2). Підготовка основи майданчик. 3). Укладення гумового покриття. 4). Встановлення огорожі майданчику. Орієнтовне закінчення робіт 31 грудня 2021року.

Назва Команди проєкту

Активне дозвілля

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".