Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

СЛАВЕТНІ ЕПОХИ УКРАЇНИ Очікує рішення

Доданий
06.03.2020
Номер
454
Освіта, громадянське суспільство

Національно - патріотичне виховання молоді. Наш проект існує понад 2 роки, проведено понад 120 системних заходів в навчальних закладах Києва ,обл. та України. Лекторій: історія української нації (Епохи: Русь, Гетьманщина, УНР, УПА і невизначена Україна та сучасна Україна. Акценти:наші витоки, героїзм, символи Русі-України, мова, значимість єдності нації, Крим -Донбас -Україна. Системний захід.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
362 400 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Олег
Олег Дурмасенко
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Героїв Сталінграда, 26, Оболонський р-н, Київ

Опис

Проблема

Недостатній патріотизм серед молоді. Нагальна потреба національно - патріотичного виховання та пояснення витоків Нації. Головні аспекти: : 1) Протистояння російській пропаганді , 2) Українські Герої та героїзм української нації , 3) Українська символіка, 4) Українська мова, наголошення і важливість її використання, 5) Громадська позиція та патріотизм, 6) Цілісність України та її кордони, 7) Українці на території РФ, 8) Україна це віки!, 9) Код нації, 10) Українці – нація геніїв

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Захід Славетні епохи України: Фахова розповідь про історичних героїв України та факти і місце нашої держави на той і сьогоднішній час у суспільстві по темам: - додержавна історія та доба Київської Русі, витоки української державності; - доба Українського Козацтва, Герої та державність; - доба Української Народної Республіки, Герої та державність; - доба радянської України та її Герої; - доба 2-ї світової війни та Української Повстанської Армії, Герої та наслідки; - невідома доба 18-19ст., Герої і особистості; - доба Революцій незалежної України та визвольної війни на Донбасі, окупація Криму, Герої ; Використання та цитування документальних фактів в некласичний спосіб. Акцентування уваги на Героях всіх епох та презентація величі і внеску української нації у світову цивілізацію.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Включення історико-патріотичного проекту СЛАВЕТНІ ЕПОХИ УКРАЇНИ, як додаток до освітньої державної програми з обов’язковим проведенням лекторіїв (лаконічних коротких лекцій) в освітніх закладах України, залучення патріотичних громадських об’єднань до участі в проекті та використанні його у своїй діяльності, проведення лекторіїв на виробничих підприємствах. Створення осередків по всій території України для системної української пропаганди молоді та громадян для відвоювання фундаментальних націона

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Наш проект існує понад 2 роки. За цей час своїми силами ми провели понад 120 системних заходів в учбових закладах Києва та області, а також на Луганщині і Донеччині та інших регіонах. Створено декілька неофіційних осередків на сході України. Маємо контакти, зв’язки і відповідний графік проведення заходів в навчальних закладах м. Києва, області та України. Презентували проект на форумах, конференціях та семінарах. Оцінка проекту-наш насичений графік і очікування ГО СЕУ в навчальних закладах.

Бюджетна ефективність проєкту

Кошторис для 10 осередків Києва пр-ту «Славетні Епохи України» (термін: 9+1 міс / навчальний рік в м. Києві): 362400грн 00.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Захід є зрозумілим акцентованим спілкуванням з молоддю, що імпонує останнім. Нема класичної форми уроку історії. Лаконічно про головні факти та звитяги історії Русі - України. План проведення та виступаючі: 1. Вступне слово та ведення заходу - приймаючого проект ( до 2хв); 2. Виконання гімну ( акапело або запис); 3. Виступ координатора та/або автору проекту (до 10хв); 4. Хвилина мовчання 5. Виступ лектора (30 хв); 6. Питання – відповіді (5 хв); 7. Спільне Фото та закриття заходу

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

362400грн 00.

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

Маємо офіційні та неофіційні осередки на Луганщині та Донеччині, Київській області які також потребують фінансування... також наші партнери: ➢ Департамент освіти та науки, молоді і спорту КМДА; ➢ ГО «Київська міська спілка ветеранів АТО в Шевченківському районі»; ➢ ГО « Українська асоціація інвалідів АТО»; ➢ Державний центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання; ➢ Український інститут національної пам’яті ➢ Новопсковський краєзнавчий музей Луганщини ➢ Старо

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

План проведення: 1.Вступне слово приймаючої сторони ( до 2хв); 2.Виконання гімну ( акапело); 3. Виступ методисту проекту (до 20хв); 4.Хвилина мовчання (30сек.). 5.Виступ історика-методиста (20 хв); 6.Питання – відповіді (5 хв); 7. Спільне Фото та закриття заходу. Плани: Закінчити формування осередків в десяти районах м. Києва, сформувати пересувні групи активістів та лекторів для проведення заходів, забезпечити тематичними конструкціями, буклетами та необхідними матеріально-технічними засобами, сформувати і налагодити динамічну діяльність всіх груп; Ще більше розширювати свою діяльність в регіонах України, Включення історико-патріотичного проекту СЛАВЕТНІ ЕПОХИ УКРАЇНИ, як додаток до освітньої державної програми з обов’язковим проведенням лекторіїв в освітніх закладах України.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Ризиків не існує крім відсутності фінансування. Реалізація проекту потребує мінімального фінансування на матеріально технічне забеспечення, але масштабного фінансування для реалізації національно - патріотичних програм які потребує Україна.

Приклади схожих рішень (проєктів)

Відсутні

Відповідальні підрозділи

1.Департамент освіти та науки, молоді і спорту КМДА; 2. Український інститут національної пам'яті

Назва Команди проєкту

Громадська організація "Славетні епохи України"

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Так.
Автор проекту Голова правління ГО "Славетні епохи України" Член Громадської Ради Оболонського р-ну м. Києва, Дурмасенко О.Л.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.
Ні

Додаткова інформація

Національно – патріотичний проект «Славетні епохи України» 2-ий рік поспіль приймає локальну участь в грі «Сокіл-Джура».

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент освіти і науки

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".