Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Пам-трек школи № 309 на Позняках Реалізований

Доданий
06.03.2020
Номер
462
Молодь, спорт

Памп - одна з найпопулярніших вело-дисциплін у всьому світі, доступна абсолютно кожному, незважаючи на вік та навички катання на велосипеді. Невеликий памп-трек приносить велику користь і задоволення як новачкам або дітям, так і професіоналам. Памп-трек є невід'ємним атрибутом сучасного міста з розвинутою велоінфраструктурою.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
451 205 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дарницький
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Григоренка Петра, 21-Б

Опис

Проблема

Оскільки в нашому місті дуже мало подібних правильно побудованих трас,велолюбителі власноруч створюють подібні треки,які ,в свою чергу,не приносять задоволення,користі,часто заважають оточуючим і навіть можуть бути травмонебезпечними через їх неправильну побудову.Ми вважаємо,що такий памп-трек є дуже необхідним,оскільки у нашому районі Позняки дуже багато молоді і дітей,які хочуть розвиватись у велоспорті і досягати висот,прославляючи рідне місто,а такий трек є неодмінною складовою успішних тренувань.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Облаштування памп-треку на території школи № 309. Пропаганда велоспорту,розвиток велоінфраструктури,оздоровлення молоді і забезпечення спеціалізованим місцем для катання дітей та молоді густо населеного мікрорайону Позняки та всіх зацікавлених .

Ключові показники оцінки результату проєкту

зростання фізичної активності молоді, участь у міських змаганнях

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

орієнтовна кількість користувачів - більше 5000 дітей та підлітків мікрорайону, 100% доступність, розвиток та підтримання здорового способу життя

Бюджетна ефективність проєкту

не потребує подальшого фінансування

Інформація щодо інноваційності проєкту

на території школи планується створити комплекс споруд для активних занять спортом міської молоді (пам-трек, ролледром стадіон зі штучним покриттям (вже є), зону для відпочинку, навчальну зону на свіжому повітрі (вже є)

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

451 205 грн

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Проведення тендерних закупівель. 2. Встановлення пам-треку.

Назва Команди проєкту

Пам-трек на Позняках

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Останні оновлення проектів

10.08.2021
Адміністрація
Пам-трек школи № 309 на Позняках

Памп - одна з найпопулярніших вело-дисциплін, доступна абсолютно кожному. Встановлений невеликий памп-трек приносить велику користь дітям і професіоналам. 

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".