Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Капітальний ремонт клубу за місцем проживання «Надія» вул. Уманська, 31, корп. 2 Брав участь

Доданий
21.02.2020
Номер
54
Освіта, громадянське суспільство

Один з найнеобхідніших підліткових клубів у мікрорайоні, клуб «Надія», який проводить роботу з дітьми та молоддю за місцем проживання, знаходиться у критичному технічному та санітарному стані у зв’язку з застарілими сантехнічними комунікаціями та обладнанням, яке повністю вийшло з ладу. Клуб не ремонтувався понад 35 років, що створює небезпеку для життя та здоров’я дітей.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
940 935 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Солом'янський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Уманська, 31

Опис

Проблема

Підлітковий клуб «Надія» користується великим попитом серед дітей та молоді, але на сьогодні знаходиться у край незадовільному технічному та санітарному стані у зв’язку з застарілими сантехнічними комунікаціями. Комунікаційні труби водопостачання, водовідведення та каналізації проходять під підлогою всієї площі клубу, повністю вичерпали свій термін експлуатації та вийшли з ладу, у зв’язку з чим постійно відбуваються затоплення приміщень. Це перешкоджає ефективній роботі клубу та залученню мешканців до занять у спортивних секціях. З причини затоплень та пошкодження майна керівники гуртків змушені відміняти заняття та навіть тимчасово зупиняти роботу клубу. Це, в свою чергу, дуже впливає на відвідуваність клубу мешканцями мікрорайону. Несправна електромережа створює небезпеку вихованцям.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проведення капітального ремонту підліткового клубу за місцем проживання «Надія» за адресою вул. Уманська, 31, корп.2 надасть можливість створити належні умови для проведення занять, безпечно та на високому якісному рівні проводити навчально-виховну роботу з дітьми та їх батьками, значно збільшити кількість вихованців у спортивних секціях клубу.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Зменшення витрат бюджетних коштів за використання електроенергії та постачання води, дотримання норм техніки безпеки та санітарних вимог для збереження життя та здоров’я дітей, збільшення у 1,5- 2 рази кількості дітей та молоді, які відвідують спортивні секції клубу, поліпшення якості роботи з дітьми та їх батьками, можливість проведення спортивних змагань, активна пропаганда та популяризація здорового способу життя.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Реалізація проекту забезпечує загальну доступність всім дітям та молоді, в тому числі дітям соціально-незахищених категорій та батькам всього району.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування. Економія бюджетних коштів за використання електроенергії та постачання води.

Інформація щодо інноваційності проєкту

немає

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

940935

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Січень 2021 року – проведення тендеру 01.02.2021-15.02.2021 - Розробка дефектного акту та іншої документації капітального ремонту, підготовчі роботи. 15.02.2021 – 15.03.2021 – Капітальний ремонт підлоги 15.03.2021-15.04.2021 - Капітальний ремонт сантехнічних комунікацій та обладнання 15.04.2021-01.05.2021 - Капітальний ремонт електромережі 01.05.2021-20.05.2021 - Капітальний ремонт приміщень, заміна вікон та дверних блоків 20.05.2021- 30.05.2021 - Капітальний ремонт вхідної групи 30.05.2021 – 15.06.2021 – Завершальні роботи

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Відсутні

Приклади схожих рішень (проєктів)

немає

Назва Команди проєкту

Надія

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".