Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Освітній, науковий, профорієнтаційний проєкт «IT CLUB» Брав участь

Доданий
10.03.2020
Номер
662
Освіта, громадянське суспільство

Реалізовано на базі спеціалізованої школи №197 ім. Д. Луценка Святошинського району м.Києва. У м.Києві недостатня кількість позашкільних навчальних закладів освіти для розвитку обдарованості, творчої самореалізації особистості, науково-дослідницької діяльності учнів, де вони могли б проводити дозвілля, отримувати сучасні знання і вміння в галузі
ІТ.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
486 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
НАТАЛІЯ
НАТАЛІЯ МУРАНОВА
Локалізація
Святошинський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Потапова Генерала, 12

Опис

Проблема

Недостатність безкоштовних сучасних освітніх просторів для позаурочного навчання та організації дозвілля школярів в галузі ІТ та спеціально обладнаних приміщень, що дало б можливість учням розвивати здібності, таланти й професійно самовизначитися, що позитивно вплине на отримання подальшої освіти та працевлаштування.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Реалізація проєкту передбачає придбання сучасного обладнання та створення належних умови для вивчення сучасних технологій, де школярі різних вікових категорій зможуть творчо реалізувати здібності, розкрити таланти, розвинути критичне мислення й здатність до самореалізації; отримати нові теоретичні знання та практичні навички в галузі ІТ, поєднуючи навчання, відпочинок і дозвілля.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Економія бюджету родин учнів. Налагодження комунікації серед однолітків. Збільшення кількості учасників проєкту. Забезпечення якості освіти. Задоволеність процесом навчання. Уміння працювати в команді. Підтримка суспільства. Оптимізація процесу навчання. Поєднання навчання, активного дозвілля і відпочинку. Розвиток обдарованості, науково-дослідницької діяльності учнів. Покращені умови навчання. Популяризація ІТ освіти та галузі.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Передбачається формування навчальних групи із урахуванням вікових особливостей учнів. Освітній процес забезпечать науковці та ІТ фахівці. Проєкт сприятиме підтримці творчого й інтелектуального розвитку учнів шляхом створення сучасних умов незалежно від матеріального становища родини, налагодженню комунікації, допрофесійній підготовці учнів, вибори професії. Матиме результативність за умови оволодіння інформаційними ресурсами й технологіями.

Бюджетна ефективність проєкту

Проєкт є безкоштовним для учнів різних вікових категорій. Після реалізації проєкту подальше фінансування не потребується.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Проєкт є невід’ємною складовою професійної підготовки в системі неперервної освіти; спрямований на формування особистісної мотивації для професійної освіти і розвитку необхідних особистісних якостей, притаманних майбутнім ІТ фахівцям. Для реалізації допрофесійної підготовки учнів в ІТ галузі ефективними виступатимуть підходи: системний, цілісний, особистісно орієнтований, діяльнісний, компетентнісний, поліпрофесійний. Навчальна програма передбачає поглиблене вивчення інформаційних технологій.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

486000 грн.

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Організація робочого місця викладача та учня. 2. Придбання ПК, моніторів, комплектів клавіатури і миші, програмного забезпечення, багатофункціонального пристрою акустичної системи. 3. Придбання меблів. 4. Монтаж, встановлення, доставка.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Відсутні.

Назва Команди проєкту

Наталія Муранова

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".