Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

"Європейське місто: фестиваль історії моди" Брав участь

Доданий
10.03.2020
Номер
761
Культура, туризм

Дводенний фестиваль презентує історію міської європейської моди. До участі будуть залучені музей історії моди Марини Іванової, майстерні реконструкції історичного костюму, ансамбль історичного танцю, тощо. Відкритий захід розрахований на широкі кола громадян і туристів. Результатом фестивалю стане естетичний розвиток відвідувачів, набуття ними знань про повсякденне життя, побут європейського міста

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
469 800 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Алла
Алла Ковальова
Локалізація
Подільський
Адреса установи/закладу, будинку
узвіз Андріївський, 34

Опис

Проблема

Відомо, що мода як глобальне явище вперше з’явилася саме у європейських містах, одним з яких по праву вважається Київ. ЇЇ поява віддзеркалила пришвидшення розвитку Європи, зріст інклюзії міських низів та інтерес до особистості. Утім, на відміну від фольклорного костюму, кияни мало обізнані з історією міського вбрання. Між тим знання про одяг городян допомагають відновити історію їхнього повсякденного життя, а подекуди відродити втрачені навички і традиції. На жаль, необізнаність киян позначається не тільки на недостатньо розвинутих естетичних смаках, браку креативності, одноманітності їх повсякденного вигляду. Непоінформованість про минуле міст Європи, включаючи Київ, перешкоджає формуванню самосвідомості та європейської ідентичності українців.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

З метою ознайомлення киян з вітчизняними і європейськими традиціями та побутом городян, їх естетичного розвитку, творчого ставлення до життя та причетності до європейського простору пропонується провести захід «Європейське місто: фестиваль історії моди».

Ключові показники оцінки результату проєкту

Кількість заходів,відвідувачів фестивалю, учасників майстер-класів, публікацій у мас медіа

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Фестиваль буде загальнодоступним, оскільки відбудеться у публічному просторі.

Бюджетна ефективність проєкту

Пропонований захід не потребує додаткового фінансування.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Проведення фестивалю у такому форматі відбудеться вперше. Будуть представлені авторські методики реконструкції вбрання.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

469800

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

Співфінансування не передбачено

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Підготовка до проведення: - Написання і узгодження сценарію з партнерами-учасниками. - Виготовлення інформаційно-просвітницької продукції. - Конструювання та монтаж відповідного приладдя. - Монтажні роботи на місці локацій Заходи: - Експозиція автентичних експонатів музею історії моди з проведенням екскурсій. - Виставки реконструйованих видів історичного костюму, здійснених фахівцями. - Театралізоване дефіле моделей в історичному вбранні під тогочасну музику.. - Фото-сесії у історичному одязі для відвідувачів. - Шоу-рум Проні Прокопівни: курйози моди. - Майстер-класи з виготовлення окремих елементів одягу минулих часів. - Виступи ансамблю історичних танців. - Ярмарок з продажу стилізованих предметів історичного костюму,сувенірів, тематичної літератури.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Проведенню заходів на відкритих майданчиках може перешкоджати погана погода. З метою мінімізувати зазначений ризик передбачені спеціальні навіси

Назва Команди проєкту

Клуб шанувальників історії моди

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Так.
Марина Іванова - директор офіційно зареєстрованого приватного Музею історії моди

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Додаткова інформація

Сайт Музею історії моди Марини Іванової http://marina-ivanova.kiev.ua/

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".