Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Дійсна наука для Києва Реалізований

Доданий
10.03.2020
Номер
863
Міжтематичні

Цикл науково-популярних лекцій із відеофіксацією та подальшим поширенням онлайн. Мета проекту - популяризація науки і ознайомлення всіх бажаючих із найбільш цікавими науковими досягненнями, залучення до наукових дискусій та взаємодії через:
1. Регулярні науково-популярні лекції
2. "Науковий десант” – лекції від провідних науковців для школярів Києва
3. Відеозаписи на Youtube-каналі і в соцмережах

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
283 010 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди

Команда проекту

Локалізація
Загальноміський проєкт
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Володимирська, 45-А

Опис

Проблема

Сьогодні в світі спостерігається стрімке зростання інтересу до науково-популярних проектів. Їх актуальність обумовлена стрімким розвитком науки, яка дає можливість створювати надзвичайно потужні технології, що буквально на очах змінюють життя людей. Із іншого боку в Україні і, зокрема, в Києві, спостерігається низька обізнаність суспільства із сучасними дослідженнями.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Якісні науково-популярні проекти викликають захоплення, посилену увагу і дозволяють залучати в науку молодь та інформувати про наукові напрямки школярів, даючи їм можливість долучитися до наукової діяльності. Наша місія – ознайомлення широкої громадськості з розвитком світової науки та досягненнями українських учених у різних галузях, забезпечення діалогу науковців із представниками бізнесу, влади, суспільством. Ми проводимо заходи з популяризації науки в таких напрямках: Науки про життя; Науки про Землю; Екологія; Штучний Інтелект; Цифрова Наука; Теорія Ігор; Економіка.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Кількість проведених заходів (усього, та для різних категорій: школярів, вчителів, широкого загалу); загальна кількість слухачів; оцінка проведених заходів від слухачів (опитування). метрики згадуваності у ЗМІ, публікації брошур, статей та інтерв’ю; охоплення у соціальних мережах і мережі Інтернет.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Можливість одночасно для 90-200 людей знайомитися з найцікавішими науковими досягненнями, спілкуючись із молодими вченими і визнаними досвідченими фахівцями. Безкоштовні лекції, адаптовані для дітей, у школах міста Києва - за заявкою від навчальних закладів, із широким вибором доступних тем від провідних лекторів. Подальший безкоштовний доступ до перегляду записів лекцій на Youtube-каналі.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації проект не потребує подальшого фінансування

Інформація щодо інноваційності проєкту

Січень-травень і вересень-грудень 2021 - щомісячна лекція на нові актуальні наукові теми, а також 5-8 виїзних лекцій у школах Києва, адаптованих до потреб школярів. Щомісячно - запис, обробка, монтаж і публікування записів лекцій для широкого доступу на Youtube-каналі. Створення короткого формату відеороликів (до 5 хв.) із найцікавішими матеріалами та їх поширення соцмережами.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

283010 грн.

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Січень-травень і вересень-грудень 2021 - щомісячна лекція на нові актуальні наукові теми, а також 5-8 виїзних лекцій у школах Києва, адаптованих до потреб школярів. Щомісячно - запис, обробка, монтаж і публікування записів лекцій для широкого доступу на Youtube-каналі. Створення короткого формату відеороликів (до 5 хв.) із найцікавішими матеріалами та їх поширення соцмережами.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Основними ризиками в даному проєкті є зовнішні. Це несприятлива економічна ситуація, можлива економічна криза, фактор обмеження проведення масових заходів та інші фактори, які складно прогнозувати. Для запобігання впливу ризиків у вартість проєкту закладається резервна сума. Також існує можливість його оптимізації через збільшення цифрової складової проекту.

Приклади схожих рішень (проєктів)

Рік науки для Києва - науково-популяризаційні заходи декілька разів на рік. Дійсна наука - регулярні (щомісячні) заходи + відео

Відповідальні підрозділи

Департамент освіти і науки

Назва Команди проєкту

Дійсна наука

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.
не потребується

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент освіти і науки

Останні оновлення проектів

13.01.2022
Адміністрація
Дійсна наука для Києва

Проєкт реалізовано.

                Проведено 19 лекцій та дискусій в онлайн/офлайн форматі у Київському будинку вчених (із загальним охопленням понад 4000 відвідувачів).

                  Зроблено студійний запис лекцій-відеобесід із науковцями.

             Викладено онлайн-трансляції та відеозаписи проведених лекцій на Youtube-каналі та Фейсбук-сторінці проєкту, завдяки чому вони є доступними для всіх бажаючих.


Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".