Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК ДЛЯ ЮНИХ КИЯН-КНИГОЛЮБІВ Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
10.03.2020
Номер
924
Молодь, спорт

ПІДТРИМКА ДУХОВНОГО ТА ФІЗИЧНОГО ЗДОРОВ'Я ДІТЕЙ І ПІДЛІТКІВ; СТВОРЕННЯ СПРИЯТЛИВИХ УМОВ ДЛЯ РОЗВИТКУ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ; ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ СІМЕЙ; ДОПОМОГА У САМОРЕАЛІЗАЦІЇ. СТВОРЕННЯ НА БАЗІ БІБЛІОТЕКИ СПОРТИВНО-ІГРОВОЇ ЗОНИ ДЛЯ ДІТЕЙ; ОСНАЩЕННЯ ТРЕНАЖЕРАМИ СПОРТИВНОГО МАЙДАНЧИКА ДЛЯ ОЗДОРОВЧИХ ЗАНЯТЬ ДІТЕЙ; ОРГАНІЗАЦІЯ АКТИВНОГО ТВОРЧОГО ДОЗВІЛЛЯ СІМЕЙ.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
154 662 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Шевченківський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Януша Корчака, 60

Опис

Проблема

Погана екологія, малорухливий спосіб життя дітей та їхніх батьків (навчання та робота в офісах) – це лише кілька з багатьох проблем сучасного дитячого розвитку, які призводять до погіршення стану здоров'я населення. Нині в нашому районі недостатньо спортивно-оздоровчих комплексів для дітей, адже не кожна родина може дозволити собі відвідувати платні спортивні гуртки та заходи. У зв’язку із відсутністю належного інвестиційного клімату в країні та низьким рівнем залучення приватного сектора назріла необхідність даного проєкту.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створення спортивного дозвіллєвого майданчика, який надасть можливість дітям безкоштовно займатися спортом, популяризувати спортивні гуртки та залучати дітей до пізнання спорту через книжки, рухливі ігри, дозвілля. Нове сучасне обладнання заохотить дітей та їхніх батьків до занять спортом, активного відпочинку та спілкування, зміцнить стан їхнього здоров’я та мотивує до здорового способу життя.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Збільшення кількості активних та здорових дітей. Придбане спортивне обладнання створить умови для всіх дітей (без бар’єрів) до занять фізичною культурою та профілактики захворювань. Проведення місцевих спортивних інтерактивів та заходів на свіжому повітрі сприятиме поліпшенню розвитку дітей та залученню громади до фізичної культури. Також результатом проекту стане збільшення рівня охоплення дітей активними іграми, зростання кількості просвітницьких заходів для батьків щонайменше на 30%.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Проєкт є загальнодоступним для мешканців мікрорайону і міста, відкритим для всіх дітей без обмежень. Він дає можливість для наймолодших розпочати своє спортивне та інтелектуальне майбутнє з бібліотеки.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації даного проєкту спортивний майданчик не потребуватиме бюджетної підтримки, належного зберігання і дбайливого використання.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Інноваційність проєкту полягає в тому, що бібліотека перетворюється на мультифункціональний простір для всієї родини, створюючи можливості для фізичного, інтелектуального та здорового психологічного розвитку дитини. Проєкт дасть змогу поєднувати книгу і читання з рухливими іграми та спортом.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

154662,00 грн.

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

немає

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1.Створення відповідальної команди проєкту. 2.Проведення проєктного дослідження спортивно-ігрового обладнання, враховуючи якість, безпечність та вартість. 3.Складання нормативно-методичної документації 4.Підготовка майданчика для встановлення спортивного інвентаря. 5.Придбання обладнання, доставка. 6.Встановлення покриття та спортивно-ігрового обладнання для наймолодших відвідувачів. 7.Проведення обстеження та оформлення Акту виконаних робіт. 8.PR-кампанія проєкту та розповсюдження плакатів, флаєрів з інформацією щодо нових послуг та можливостей бібліотеки. 9. Складання плану заходів та активностей для щдітей.10.Інформація в медіа засобах. 11. Технічний нагляд та експертиза. 12. Звітність про діяльність проєкту.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Економічні ризики пов’язані з інфляцією в країні, що може вплинути на можливе збільшення вартості обладнання та матеріалів. Відсутність своєчасного фінансування. Коло ризиків можна розширювати (політичні, екологічні тощо) Однак, команда яка відповідальна за реалізацію проєкту буде здійснювати весь комплекс заходів, щодо мінімізації ризиків.

Приклади схожих рішень (проєктів)

немає

Відповідальні підрозділи

немає

Назва Команди проєкту

Керівник проєкту Ірина Шестопал; технічний менеджер О. Долинський; координатор по зв'язкам О. Ніжніченко; бухгалтер А.Зінченко

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.
немає

Приналежність до депутатських Команд

Ні.
немає

Додаткова інформація

немає

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".