Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

ВЕСЛУВАННЯ ДЛЯ ВСІХ Позитивний висновок

Доданий
25.04.2021
Номер
1237
Молодь, спорт

Проведення безкоштовних навчальних занять і майстер класів з веслування на байдарках і каное для дітей м. Києва. Проект передбачає придбання спортивного інвентарю та жилетів, що дасть змогу юному
поколінню нашого міста безпечно, якісно і систематично самовдосконалюватись у веслуванні.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
243 960 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Лісовий, 33-Б

Опис

Проблема

Злиденний стан технічно і морально застарілого обладнання відштовхує від занять веслуванням багатьох дітей. Застосування під час тренувань і змагань сучасних весел і жилетів, допоміжного інвентарю дасть змогу дітям м. Києва з максимальною якістю проводити тренування, на рівних конкурувати зі спортсменами інших міст, перемагати, потрапляти до складу збірних команд України, захищати честь рідного міста та країни успішно змагаючись на міжнародній арені.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проведення безкоштовних навчальних занять і майстер класів з веслування на байдарках і каное для всіх бажаючих дітей м. Києва від 8 до 14 років, в тому числі дітей учасників бойових дій та соціально вразливих категорій з можливістю подальшого їх прийому до груп початкової підготовки міських спортивних шкіл. Придбання спортивного інвантарю та обладнання, рятувальних жилетів має на меті популяризувати веслування на байдарках і каное в нашому місті, збільшити кількість дітей і молоді які займаються спортом, також дасть змогу підвищити безпеку при проведенні занять на воді, досягти високих спортивних результатів і припинити відтік талановитих веслувальників до інших міст. Цей інвентар розрахований під різні вагові та силові категорії спортсменів від початківців до майстрів.

Ключові показники оцінки результату проєкту

- Забезпечення сприятливих умов для учбово-тренувальних занять в процесі багаторічної підготовки спортсменів. - Стабілізація контингенту існуючих спортсменів, заохочення більшої кількості дітей та підлітків до занять спортом, а саме, олімпійською дисципліною – веслуванням на байдарках і каное. - Популяризація здорового образу життя та фізичної активності. - Можливість використання спортивного інвентарю та обладнання для проведення спортивних заходів.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Всі діти м. Києва від 8 до 14 років, які вміють плавати і мають бажання навчитись веслувати на байдарці і каное зможуть безкоштовно приходити на тренування у визначений час. Заняття проводитимуть досвідчені тренери з веслування. Нові весла і жилети будуть використовуватись відразу після їх придбання, для дітей і молоді нашого міста. Доступ до об’єктів є вільним у робочі години закладу.

Бюджетна ефективність проєкту

Проект не викликає збільшення видатків бюджету та не потребує подальшого фінансування.

Інформація щодо інноваційності проєкту

У гонитві за інноваціями пам'ятаємо про базові потреби і фундаментальні цінності. Виступаємо за локальне поліпшення спортивної інфраструктури міста для підтримки і розвитку олімпійського виду спорту – веслування на байдарках і каное - яке має дуже сильні традиції в Україні та місті Києві.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

168480

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

немає

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Закупівля спортивного обладнання та інвентарю. Введення в експлуатацію.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Нестабільність курсу валют і, як наслідок, нестабільність цін.

Приклади схожих рішень (проєктів)

ГБ-2020, м.Чернігів. Веслування на байдарках і каное доступне кожній дитині. Від початківця до олімпійця.

Назва Команди проєкту

ВЕСЛУВАННЯ ДЛЯ ВСІХ

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/vasiliy.maksyom

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент молоді та спорту

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".