Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

DANCE4KYIV – Культурно-освітній фестиваль сучасної електронної музики Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
25.04.2021
Номер
1461
Культура, туризм

Фестиваль сучасної електронної музики, спрямований на привернення уваги громадськості до проблем наркоманії, популяризації невживання та здорового способу життя серед молоді через музичне мистецтво і культурне виховання, за участю широкого кола музикантів, діджеїв, організацій, публічних осіб тощо. Захід присвячено Міжнародному дню боротьби зі зловживанням наркотиками та їх незаконним обігом.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
3 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Глушкова Академіка, 1

Опис

Проблема

Електронна музика користується значною популярністю серед молоді. Нажаль, через недостатню освітно-виховальну роботу з цією аудиторією, у молодих людей часто формується хибне уявлення про сучасну музику, її мистецьку та розважальну цінності. Відповідно, це проявляється і в загальному сприйнятті даної культури серед широкого загалу, шкодить її "репутації". Однак, насправді, у глобальному культурному контексті серед діячів у сфері електронної музики за останні роки укріпився рух за протидію вживанню наркотиків і алкоголю серед моложі та здоровий спосів життя. Наша мета – долучити Київ, для якого сучасна музична культура є "візитівкою", до цього тренду.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Усвідомлюючи вплив сучасного мистецтва (в т.ч. музичного) на молодь, пропонуємо провести у Києві фестиваль електронної музики, який би, з одного боку, був цікавий для аудиторії з точки зору художньої програми і організований на високому технічному рівні, що приверне увагу до нього та забезпечить значну кількість відвідувачів, а з іншого боку – привертав би увагу до вищезазначеної проблематики, реалізовував заходи з пропаганди невживання та популяризації здорового способу життя та культурного дозвілля. Таким чином, переконуючи молодь, що на якісних і модних культурних заходах не повинно бути місця для наркотиків, алькоголю та інших поганих звичок, які шкодять життю та здоров'ю.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Показником загальної результативності проєкту буде успішно проведений захід, позитивна оцінка рівня його якісної організації з боку відвідувачів та учасників. Ключовим вимірюваним показником є кількість людей, які особисто відвідають захід. Запланована відвідуваність на 2022 рік – 3000-4000 людей. Окрім цього, для загального аналізу ефективності реалізованого проєкту матимуть значення кількість публікацій про проєкт у ЗМІ та оцінка його якості у цих матеріалах, а також кількість користувачів інтернету, які підпишуться на сторінки проекту в соціальних мережах, переглянуть та взаємодіятимуть з цифровим контентом (фото, відео, публікації тощо), пов'язаним з проєктом.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Захід, який організовується в рамках проєкту, є загальнодоступний та безкоштовний для всіх бажаючих. Проєкт спрямований на популяризацію здорового способу життя та сучасної музичної культури серед широкого загалу, що відповідає загальноприйнятим суспільним цінностям. Особливо важливе значення проєкт матиме для виховання дітей та підлітків, які, на нашу думку, складатимуть значну частину аудиторії. Окрему увагу при організації заходу буде приділено створенню належних умов для відвідувачів з обмеженими можливостями. Зокрема, забезпеченню для них доступу на територію заходу без черги, резервуванню та обладнанню спеціальних місць на глядацьких трибунах та проходів до них, влаштуванню пандусів, окремих вбиралень, відповідної навігації, а також організації сурдоперекладу тощо.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації, проєкт не потребує подальшого фінансування. Очікуване фінансування покриває основні витрати на якісну організацію проєкту.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Інноваційність проєкту полягає в зміні традиційних підходів до культурного виховання та популяризації здорового способу життя, пропаганди невживання наркотиків та алкоголю серед молоді.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

3000000 грн.

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Етап 1 (жовтень 2021 р. - лютий 2022 р.) "Планування та підготовка проєкту": загальне планування, маркетингове планування, розробка загальної стилістики та креативних матеріалів, розробка загальної концепції, публічне анонсування заходу тощо. Етап 2 (березень - липень 2022 р.) "Реалізація проєкту": технічно-організаційне проєктування локації, робота з підрядниками (підготовка тендерної документації, проведення торгів, підписання договорів), проведення маркетингових заходів, організаційно-підготовча робота з учасниками фестивалю тощо. Етап 3 (серпень - вересень 2022 р.) "Завершення проєкту": вирішення заключних питань з підготовки заходу, проведення заходу, розповсюдження матеріалів про проведений захід, підготовка звітної документації тощо.

Відповідальні підрозділи

Управління культури Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації

Назва Команди проєкту

Kyiv Jam

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

Серб Павло Павлович: www.facebook.com/pavelserb, pavelserb@gmail.com, +380503106802

Відповідальні підрозділи

Департамент культури ВО КМР (КМДА)

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".