Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Безпека дітей на території гімназії №172 "Нивки" На реалізації

Доданий
12.03.2021
Номер
246
Освіта, громадянське суспільство

Створення системи відеоспостереження для контролю території гімназії, спортивних майданчиків та приміщень загального користування. Відеоспостереження в школі по периметру будівлі, коридорів, рекреацій, їдальні для безпеки дітей, всього персоналу школи, спрямоване на підвищення загального рівня дисципліни учнів та вирішення специфічних ситуацій, які виникають під час навчального процесу

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
194 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Шевченківський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Ружинська, 30/32

Опис

Проблема

Проблема, яка потребує вирішення - безпека дітей, які тривалий час знаходяться у гімназії на уроках, спортивних майданчиках і в позашкільний час. Забезпечити контроль за ситуаціями і безпеку дітей в тих місцях, де вони найбільше проводять часу допоможуть сучасні системи відеоспостереження. На сьогодні це питання є актуальним і його вирішення надає впевненості батькам в тому, що поки їх дитина в школі - вона у безпеці. Але, на жаль, за відсутності такої системи відеоконтролю важко досягти відповідного рівня поведінки та безпеки. Відеоспостереження в школі створює дисциплінарний ефект на учнів, дає можливість встановлювати достовірність фактів травм, крадіжок, булінгу, тощо.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Встановлення купольних IP відеокамер Hikvision 4МП з WDR на території і в середині будівлі об'єднаних в мережу та запуск системи відеопостереження. Встановлення накопичувачів інформації та якісного монітора для тривалого збереження і можливості детального перегляду записаної інформації. Запуск системи дистанційного управління камерами. Інтеграція існуючих камер на вході в будівлю в мережу. Все це дозволить здійснювати відповідний контроль за учасниками навчального процесу, сторонніми особами на території та за використанням комунального майна навчального закладу.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Система відеоспостереження це один з найкращих способів контролю, що дозволить попереджати небезпечні ситуації та оперативно неупереджено реагувати на них, з’ясовувати деталі і причини. Система відео нагляду буде працювати в режимі он-лайн та вести цілодобовий запис того, що відбуватиметься в приміщеннях гімназії, на подвір'ї та спортивних майданчиках.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Безпека для учнів, батьків, вчителів та громадськості на теріторії навчального закладу. Постійно діюча система контролю за збереженням спортивних майданчиків, будівлі, території навчального закладу.

Бюджетна ефективність проєкту

не потребує подальшого фінансування

Інформація щодо інноваційності проєкту

Система відеоспостереження реалізовуватиметься на базі сучасних IP технологій. Установка системи IP відеоспостереження відкриває додаткові можливості: відеозаписи з камер доступні для перегляду тривалий час, можна оперативно переглядати події, сприяє дотримуватися правил БЖ, толерантного поводження. Можливий запис відеофрагментів зі шкільного життя учасників навчального процесу, зокрема спортивні змагання, конкурси, навчальні заходи.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

194000

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

немає

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Планування, тендери, закупівля обладнання, підключення та налаштування обладнання

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Зміна цін на обладнання і матеріали

Відповідальні підрозділи

Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація

Назва Команди проєкту

Проекти гімназії №172 "Нивки"

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://gimn172.kiev.ua/, https://instagram.com/172gymnasium_nyvky?igshid=1jdv414156vq8

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".