Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Спортивний Фестиваль імені Братів Кличко Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
22.04.2021
Номер
760
Молодь, спорт

Спортивний захід спрямований на розвиток, популяризацію спорту та видатних спортсменів міста Києва. 

Ознайомити присутніх гостей з різновидами спорту представлених в Києві. Проведення навчання основам як саме можна тренуватись самостійно. Представлення титулованих спортсменів міста Києва - це розповідь про їх шлях до досягнення своїх результатів та що саме їх надихає рухатись далі.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
742 500 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проєкт
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Героїв Сталінграда, 8-А

Опис

Проблема

1.Низька популярність культури здорового способу життя та масового зайняття спортом у громадян 2.Відсутність у більшості Киян базових знань для ефективного тренування, що може спричинити травмування на початку зайняття спортом 3.Мала кількість подібних спортивних заходів, які проводяться у Києві, а також недостатня популяризація видатних спортсменів нашого міста, їхньої історії успіху та спорту загалом 4.Відсутність належної проінформованості батьків та дітей про різноманітність видів спорту представлених в нашому місті. Така ситуація негативно впливає на якість вибору спорту для дитини та дорослих. Чи взагалі дитина не бажає займатися спортом з того переліку, який їй було запропоновано батьками та близькими 5.Необхідність мотивувати до зайняття спортом киян, здобутками наших спортсменів.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

1.Створення сайту візитівки та реклами заходу 2.Облаштування шести локацій (єдиноборства, важка та легка атлетика) поруч з вуличними тренажерами 3.Презентація кожного виду спорту відповідно до локацій та представлення одних з кращих спортсменів Києва, їх шляху до здобуття перемог 4.Навчання з основ фіз. вправ для підтримання здоров'я громадян 5.Спортивні конкурси Проведення заходу дасть позитивні емоції всім учасникам спортивної події. Допоможе проінформувати батьків та дітей про види спорту, які представлені в нашому місті. Надасть відповіді на такі питання: де саме можна займатись обраним спортом, що для цього потрібно та який шлях пролягає до здобуття кращих світових результатів. Спортивні аніматори в ігровій формі проведуть яскраві спортивні ігри для наймолодших учасників заходу.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Ключовими показниками є кількість людей, які відвідають спортивний захід, розголос про дану подію. Саме охоплення та інтерес до даної події є найважливішим результатом. Адже чим більше киян буде дізнаватися про спорт, тим швидше він буде ставати невід'ємною частиною їхнього життя.  Саме проведення заходу вже результат тому, що в Києві відбувається недостатньо подібних спортивних заходів.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Всі охочі зможуть долучитись до заходу.

Бюджетна ефективність проєкту

Проєкт не викличе збільшення видатків бюджету та не потребує подальшого фінансування.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Подібний проєкт у даному вигляді на сьогодні в Києві не проводився.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

742500

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Підготовка документації 2. Вихід на тендер 3. Заключення договорів з постачальниками 4. Організаційна робота по заходу 5. Проведення фестивалю 6. Відповідне звітування

Назва Команди проєкту

Дзюбенко Анатолій Анатолійович

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Так.
Крейденко Володимир Вікторович

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/dziubenkoanatolii

Відповідальні підрозділи

Департамент молоді та спорту

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".