Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Відкрита лабораторія "Цікава хімія" Брав участь

Доданий
04.07.2017
Номер
137
Освіта

Проект направлено на безкоштовне вивчення киянами хімії. Для цього планується створення безкоштовної, сучасної, відкритої для всіх бажаючих лабораторії, орієнтованої на вивчення хімії під керівництвом провідних фахівців кращих вишів столиці із використанням високотехнологічного обладнання. Ми навчимо отримувати знання та використовувати їх у повсякденному житті.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
2 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Григорій
Григорій Кримець
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
Академіка Янгеля вулиця

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Сучасна економічна ситуація та загальний курс євроінтеграції країни вказує на шлях модернізації, а це, беззаперечно, розвиток освіти та потенціалу молоді. На сьогоднішній час, дана стратегія нездійсненна через відсутність реактивів, приладів та сучасних методик в більшості шкіл міста Києва, що знижує загальний рівень підготовки школярів, а також призводить до панічного відсторонення від хімії. Зацікавлені вчителі та небайдужі учні не мають змоги розвинути свій потенціал, втілити ідеї та мрії, розвивати шкільну науку, а також себе як особистість, що призводить до втрати нових фахівців. Промисловість України потребує нових науковців, інженерів, хіміків-технологів. Ми здатні разом створити новий потужний потенціал та основу щасливого майбутнього.

Мета проекту*

Створення відкритої лабораторії для вивчення школярами та всіма бажаючими хімії на сучасному високотехнологічному обладнанні, із залученням викладачів провідних вишів, що дозволить популяризувати науку, збільшити зацікавленість хімічною промисловістю та сформувати контингент нових фахівців.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створення відкритої безкоштовної лабораторії "Цікава хімія" допоможе навчальним закладам Києва вирішити проблеми розвитку шкільної науки (починаючи з пошуку актуальних досліджень та закінчуючи практичною їх реалізацією), вчителям - проблеми реалізації лабораторно-практичних занять, учням - проблеми саморозвитку та пошуку свого потенціалу.

Для кого цей проект

Відкрита лабораторія "Цікава хімія" створюється для всіх охочих (починаючи з 5-6 років і до 90 років). Методики занять розроблені спільно зі шкільними вчителями, а тому враховані всі аспекти психологічної поведінки та допустимі навантаження різного віку.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Ремонт (за кошти НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського") та облаштування лабораторного приміщення площею 40 кв. м за адресою: пр. Перемоги, 37, корпус № 4, ауд. 156.
Робота хімічної лабораторії включатиме проведення викладачами НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" на волонтерських засадах:
1. Цікавих лекцій;
2. Корисних майстер-класів;
3. Лабораторних практикумів;
4. Наукових досліджень;
5. Веселих хімічних свят для дошкільнят;
6. Консультацій киян з хімічних питань.
Планується робота лабораторії в будні дні після 16-00 (майстер-класи, лабораторні практикуми). Лекції, хімічні свята проводитимуться для групи з 10-12 осіб раз на тиждень у визначений день (враховуватимуться побажання членів групи). Зареєструватись в групу можна буде по телефону чи заповнивши спеціальну електронну форму.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутні

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
ні

Співавтори проекту

К.т.н, доцент кафедри технології електрохімічних виробництв хіміко-технологічного факультету Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" Мірошниченко Юлія Сергіївна

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент освіти і науки

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".