Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Студія для виробництва відкритих онлайн-курсів "Belka MOOC" Реалізований

Доданий
05.07.2017
Номер
166
Освіта

Студія для виробництва відкритих онлайн-курсів "Belka MOOC" — це відкрита платформа для викладачів українських шкіл та університетів, на якій вони зможуть створювати онлайн-курси та інтерактивні матеріали для покращення процесу навчання абсолютно безкоштовно.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 997 075 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Солом'янський

Адреси, назва установи / закладу, будинку

Проспект Перемоги, 37, Науково-технічна бiблiотека ім. Г. І. Денисенка
Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Масові відкриті онлайн-курси (МООС) та інтерактивні матеріали (інфографіка, презентації, анімація) дозволяють зробити навчання ефективним та доступним для кожного. Але виробництво якісних онлайн-курсів, відео-, аудіо- та графічних матеріалів — це складний багатостадійний процес, що потребує сильної методологічної та технічної бази.

Мета проекту*

Метою проекту є створення сучасної студії виробництва відкритих онлайн-курсів. Це дасть можливість кращим українським викладачам та вчителям створювати аудіо-, відео- та графічні матеріали та онлайн-курси, а також отримувати консультації та проходити тренінги у професіоналів.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Для реалізації зазначеної мети пропонується закупити професійне обладнання для запису відео, звуку та створення графічних матеріалів, а також обладнання для роботи та обробки записаного матеріалу: 2 камери, штативи, світлове обладнання, фони для запису відео, звукове обладнання, телесуфлери, планшети та комп’ютери.
На базі студії будуть проводитися тренінги для вчителів та викладачів від професіоналів, що допоможуть їм у створені якісних онлайн-курсів.

Для кого цей проект

Для викладачів шкіл і університетів, які бажають створювати відкриті онлайн-курси і інтерактивні матеріали для навчання.

Ключові показники оцінки результату проекту

На базі студії будуть постійно створюватися онлайн-курси, що стануть доступні для кожного на відкритих платформах онлайн-освіти, а також актуальні інтерактивні матеріали, що будуть застосовуватися в школах і університетах. Це буде позитивно впливати на впровадження змішаного навчання та покращення освіти загалом.

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-

Відповідальні підрозділи

Департамент освіти і науки

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".