Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Благоустрій прилеглої території медичного закладу КНП «Консультативно-діагностичний центр» Брав участь

Доданий
06.07.2017
Номер
200
Охорона здоров'я

Створення комфортних умов перебування пацієнтів на території медичного закладу, облаштування безпечних шляхів заїзду до медичного закладу, облаштування відмостки навколо будівлі закладу, заміна покриття території для паркування автомобілів та під’їзних шляхів, облаштування пішохідних доріжок, встановлення металевого паркану навколо прилеглої території, облаштування квітників.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 942 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Артем
Артем Кухто
Локалізація
Дніпровський
Адреса установи/закладу, будинку
Митрополита Андрея Шептицького вулиця, Дніпровський район, Київ

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Лівобережний масив

Адреси, назва установи / закладу, будинку

Вул. Митрополита Андрея Шептицького,5. КНП «Консультативно-діагностичний центр Дніпровського району м. Києва».

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Консультативно-діагностичний центр на вул. Шептицького 5, один з небагатьох медичних закладів Лівобережного масиву. Кожного місяця його відвідують сотні пацієнтів, яким потрібна медична чи консультативна допомога.
Будь-який медичний заклад вимагає дотримання належного санітарного стану, що не можна сказати про поліклініку на Шептицького 5. Більшість відвідувачів поліклініки пенсіонери та люди з фізичними вадами, яким дуже легко перечепитися та завдати собі травми через неналежний стан асфальтного покриття біля поліклініки. Для зручності пересування та для поліпшення естетичного вигляду закладу, прилеглу територію необхідно облаштувати, відремонтувати асфальтне покриття та східці. Також, як відомо, на Лівобережному масиві відбулося Євробачення 2017, внаслідок чого на масиві досі ведуться ремонтні роботи. Майже весь мікрорайон змінюється, за винятком медичного закладу на Шептицького 5. Дуже дивно, що навколо поліклініки будуються нові будівлі, облаштовуються сквери, вулиці та пляжі, а сам медичний заклад, що має таке величезне значення для району, залишається в занедбаному стані, навіть попри те, що поруч знаходиться парк, де відпочиває багато мешканців масиву.

Мета проекту*

1. Створення комфортних умов перебування пацієнтів на території медичного закладу.
2. Облаштування безпечних шляхів заїзду до медичного закладу.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Облаштування відмостки навколо будівлі закладу, заміна покриття території для паркування автомобілів та під’їзних шляхів, облаштування пішохідних доріжок, встановлення металевого паркану навколо прилеглої території, облаштування квітників.

Для кого цей проект

Для відвідувачів та працівників медичного закладу.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Немає

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".