Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Розумне подвір’я колежу Сухомлинського Брав участь

Доданий
07.07.2017
Номер
223
Освіта

Створити комплекс clever локацій на подвір’ї школи:
1. “Відкритий клас” - для проведення уроків на свіжому повітрі
2. Зону активного відпочинку учнів молодшої та середньої школи
3. Творчу майстерню під відкритим небом і локацію для розвитку team-working

Бюджет
1 989 179 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Дніпровський
Адреса
вул. Митрополита Андрія Шептицького (Луначарського), 5А, Київ

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Микільська Слобідка

Адреси, назва установи / закладу, будинку

Київ, Митрополита Андрея Шептицького, 5-А, Український колеж ім. В.О.Сухомлинського (школа 272).

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

1. Реформування української школи вимагає суттєвих змін в організації учбового процесу. Дуже поширеним для підвищення зацікавленості в навчанні є проведення уроків на свіжому повітрі, організації простіру для командної роботи. Це перш за все стосується уроків з природознавства, екологічної грамотності та ін. На території колежу відсутня відповідна інфраструктура.
2. Більшість київських шкіл морально і фізично «зношені». Це гальмує і розвиток сучасного учня. З часів створення 272 школи зона активного відпочинку дітей прийшла в занепад, а місця для проведення рухливих ігор 450 учнями початкової школи немає взагалі. Щоденна рухова активність і перебування на свіжому повітрі – норма для збереження здоров’я учнів. Наразі, замість розумного планування території і озеленення, ми маємо прогулянки дітей на пильному асфальті та залишках газону, що швидко витоптується. Відповідно взагалі відсутня можливість запровадження літніх таборів та мовних курсів для малечі на базі колежу.
3. З безпекових причин учням середньої та старшої школи не дозволено покидати приміщення колежу до закінчення уроків. При цьому вони позбавлені можливості

Мета проекту*

Створення комплексу clever локацій на подвір’ї школи для активного безпечного відпочинку учнів колежу на свіжому повітрі під час перерв та після уроків, проведення тут уроків та лекцій.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

1. Створити “відкитий клас” - повноцінний клас на свіжому повітрі з накриттям від опадів для розміщення до 60 дітей та вчителя/лектора.
2. Встановити сучасний ігровий та гімнастичний комплекси з резиновим покриттям для активного відпочинку учнів початкової школи. Майданчик є абсолютно доступним для діти мікрорайону.
3. Переобладнати внутрішній двір колежу для відпочинку дітей середньої та старшої школи. Створити творчу майстерню і зону розвитку командних навичок, де діти будуть займатись у неформальних умовах та після уроків.

Для кого цей проект

Проект розрахований на учнів Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського (~ 950 чол.) та жителів мікрорайону Микільська Слобідка (26,5 тис. жителів).

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Проектно-ескізні роботи з прив’язкою до території
2. Земляні роботи по підготовці території до встановлення гімнастичних комплексів, альтанок, зони «відкритого класу»
3. Виготовлення комплектуючих для дитячих гімнастичних комплексів, альтанок, «відкритого класу»
3. Укладання гумового покриття в активній зоні
4. Укладання «підлоги» для альтанок та “відкритого класу”
4. Монтаж дитячих гімнастичних комплексів, альтанок, «відкритого класу»
5. Встановлення лав та іншого обладнання
6. Озеленення території

Ключові показники оцінки результату проекту

Створення такого розумного подвір’я — дасть поштовх для розвитку колежу, дозволить вчителю долучити дітей до природи у місті і створить умови для творчості та командної роботи учнів. Проект може стати пілотним для інших шкіл Києва, враховуючи участь колежу в програмі «Початкова школа: освіта для життя» і ми всі зможемо оцінити, як якісно зміняться умови навчання 950 учнів колежу ім. Сухомлинського. Запланований роздільний збір сміття на території сприятиме вихованню екологічної грамотності та збереженню довколишнього середовища. Створеною інфраструктурою зможуть скористуватись мешканці мікрорайону Микільська-Слобідка (26,5 тис.), учасники спортивних, художніх та природознавчих гуртків.

Інформація про співфінансування (співучасть) у проекті

Для забезпечення охорони створеної інфраструктури від вандалізму та нецільового використання за рахунок Освітнього Благодійного Фонду Українського колежу ім.В.О.Сухомлинського буде встановлено цілодобове відеоспостереження відповідної території. Також ми прогнозуємо залучення спонсорів для організації роздільного збору сміття – встановленні відповідних контейнерів на території «розумного подвір’я».

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляція.

Приклади (кейси) схожих рішень

Проект є новим для нашого міста

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
Ні

Співавтори проекту

Охріменко Ніна Анатоліївна
Медведенко Олена Володимірівна

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".