Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

"SEN-BIN KARATE OPEN-ОМРІЄНІ КРИЛА ПЕРЕМОГИ!" Брав участь

Доданий
22.06.2017
Номер
23
Спорт

Відкритий Кубок Києва з карате "SEN-BIN KARATE OPEN-ОМРІЄНІ КРИЛА ПЕРЕМОГИ!" -це масшабний спортивний турнір та очікуваний виступ для всіх каратистів міста Києва та країни, а в майбутньому і світу, за умови допомоги та підтримки. Це широке залучення населення до занять фізичною культурою та спортом.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 165 540 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
Павла Тичини проспект, Дніпровський район, Київ

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Дніпровський

Адреси, назва установи / закладу, будинку

Проспект Тичини Павла,18

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Спосіб життя населення України та стан сфери фізичної культури і спорту ведуть до погіршення стану здоров'я населення з різко прогресуючими хронічними хворобами серця, гіпертонією, неврозом, артритом, ожирінням тощо.

Мета проекту*

Сприяти популяризації фізичної культури та спорту серед дітей та молоді. Пропагандувати здоровий спосіб життя. Ствоити умови для досягнення високих спортивних результатів.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Провести Відкритий Кубок Києва з карате "SEN-BIN KARATE OPEN-ОМРІЄНІ КРИЛА ПЕРЕМОГИ!" на базі Київської міської школи вищої спотивної майстерності, що буде сприяти видовищному проведенню змагань на високому організаційномурівні.

Для кого цей проект

Спортсмени міста Києва , спортсмени з усіх областей України, іноземних клубів. Діти, молодь та дорослі з обмеженими можливостями, які відкривають для себе світ спорту. Батьки, гості турніру.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Узгодженння перспективного плану проведення Вікритого Кубкку Києва з карате "SEN-BIN KARATE OPEN-ОМРІЄНІ КРИЛА ПЕРЕМОГИ!"

Ключові показники оцінки результату проекту

Формування позитивного іміджу міста Києва та України. Участь країн - Україна, Молдова, Білорусія. Азербайджан, Естонія, Польща, Словаччина, Чехія, Німеччина, Нідерланди, Данія, Швеція.

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
Ні. Не є автором петиції.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".