Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Облаштування Центрального пляжу Троєщини на р.Десенка Брав участь

Доданий
07.07.2017
Номер
232
Спорт

Пропонується облаштувати частину берега річки Десенка: очистити територію, улаштувати пішохідну доріжку, встановити лави для відпочинку, та сонцезахисні навіси, облаштувати спортивні майданчики для пляжного футболу і волейболу та занять фітнесом, тенісну та шахо-шашечну зону.

Бюджет
1 900 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Деснянський
Адреса
Романа Шухевича проспект, Деснянський район, Київ

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Троєщина

Адреси, назва установи / закладу, будинку

Центральний пляж на річці Десенка

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Для житлового масиву Троєщина відсутня облаштована зона для дозвілля та активного відпочинку біля водойм, яка відповідає санітарно-гігієнічним та безпековим нормам. Берег річки Десенка для цього ідеально підходить.

Мета проекту*

Створити зручну та облаштовану рекреаційну зону на березі Десенки. Надати можливість мешканцям району проводити там свій вільний час (відпочинок людей всіх вікових категорій).

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонується комплексно підійти до наявної проблеми. Через занедбаність берегу, на даній території необхідно провести серйозні роботи по облаштуванню, очищенню території зони відпочинку.
Для того, щоб рекреаційна зона була дійсно привабливою та комфортною пропонується улаштувати пішохідну доріжку, встановити лави для відпочинку, облаштувати та встановити спортивні майданчики,тенісну та шахо-шашечну зону.

Для кого цей проект

Абсолютно кожен мешканець району буде вдячний за таку зону відпочинку на березі річки. Більше того, цей проект може стати візитівкою району який, нажаль, не може похвалитися великою кількістю цікавих місць для відпочинку.

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
_____________

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".