Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Розумні світлофори на Бессарабській площі – «Ні» заторам в центрі міста! Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
08.07.2017
Номер
256
Дороги, транспорт

Проект передбачає впровадження системи синхронізації світлофорів на транспортному візлі Бессарабська площа і прилеглих до неї транспортних вузлів. При цьому на кожному світлофорі будуть встановлені камери із лічильниками автомобільних потоків. Після аналізу інформації щодо завантаженності певних напрямів система автоматично в режимі реального часу буде регулювати світлофорні цикли.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
2 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Олександр
Олександр Котько
Локалізація
Печерський
Адреса установи/закладу, будинку
Бессарабська площа

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Бессарабська площа і прилеглі транспортні вузли

Адреси, назва установи / закладу, будинку

Бессарабська площа і прилеглі транспортні вузли

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Питання заторів для міста Києва набуває все більшої актуальності, кількість автотранспорту збільшується, при цьому пропускна здатність існуючих транспортних вузлів в центрі міста збільшити за рахунок розширення шляхів майже не можливо. Така ситуацію зумовлює пошук новіх рішень щодо оптимізації транспортно-дорожнього комплексу. Одним із доступних рішень на сьогодні є інтелектуальні системи регулювання світлофорних циклів, що дозволяє аналізуючи теперішню ситуацію на родогах автоматично в режимі реального часу регулювати світлофорні цикли і тим самим розвантажувати автошляхи.

Мета проекту*

Проект передбачає комплексний підхід до вирішення питання заторів, для впровадження пілотного проекту по використанню інтелектуальних систем регулювання руху обрано одну із найбільш проблемних ділянок в місті, а саме Бессарабську площу і прилеглі транспортні вузли.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонується, використовуючи сучасні підходи в галузі регулювання руху транспорту, впровадити інтелектуальну систему регулювання світлофорних циклів на проблемній ділянці. Проект включає в себе встановлення камер із лічильниками транспортних потоків, які будуть відправляти інформацію на сервер, який у свою чергу використовуючи інтелектуальну систему синхронізації даних з багатьох світлофорів, визначатиме оптимальні світлофорні цикли. Далі система посилає відповідну інформацію на світлофори і коректує тривалість світлофорного циклу в залежності від теперішньої ситуації на дорогах. Система буде працювати в режимі реального часу і оптимізувати рух транспорту, що у свою чергу дозволить зменшити затори і збільшити пропускну здатність транспортних вузлів, при цьому система самовдосконалюється.

Для кого цей проект

Напряму відчути позитивні покращення зможуть автовласники. Слід зазначити, що аналіз роботи системи на 9 пілотних перехрестях в Пітсбурзі показав зменшення часу очікування сигналу світлофора на 40%, 26% зменшення часу поїздки, і 21% скорочення викидів (https://geektimes.ru/post/196450/).

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Закупка необхідного обладнання і програмного забезпечення
2. Налаштування програмного забезпечення
3. Налатування світлофорів на вибраних транспортних вузлах
4. Впровадження системи - початок роботи
5. Аналіз результатів діяльності

Ключові показники оцінки результату проекту

- зменшення часу очікування в заторах
- зменшення кількості викидів
- розвантаження центру міста
- підвищення рівня безпеки

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".