Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Обладнання актового та спортивного залів школи №162 Реалізований

Доданий
09.07.2017
Номер
259
Освіта

У відносно новій школі практично відсутній спортивний інвентар.Це впливає на якість навчально-виховного процесу.Діти не приймають участь ні в змаганнях району ,ні міста,бо не мають змоги готуватися.Не ефективно проходять уроки з физичного виховання.Це впливає на їхнє здоров’я. Актова зала потребує обладнання.Діти не можуть повною мірою розкривати потенціал, та якісно проводити масові заходи.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
400 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Святошинський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Рахманінова, 47

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Новобіличі

Адреси, назва установи / закладу, будинку

вул. Рахманінова, 47

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

У школі практично відсутній спортивний інвентар.Це впливає на якість навчально-виховного процесу.Діти не приймають участь ні в змаганнях району ,ні міста,бо не мають змоги готуватися.Не ефективно проходять уроки з физичного виховання.Це впливає на здоров’я учнів. Актова зала потребує обладнання.Діти не можуть повною мірою розкривати потенціал, та якісно проводити масові заходи.Застаріле обладнання не відповідає сучасним нормам, зменшує ефективність праці вчителів та впливає на якість навчального процесу ,а також створює додаткове фінансове навантаження на бюджет школи та батьків.

Мета проекту*

Створення умов для проведення з учнями якісного навчально-виховного процесу .Модернізація існуючої технічної бази та придбання нового спортивного інвентаря для комфортного перебування учнів у школі, та розвитку їх фізичного та творчого потенціалу.Це буде сприяти формуванню здорового способу життя.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Оновлення матеріально-технічної бази школи.Забезпечення апаратурою актової зали для проведення творчих та масових заходів. Придбання спортивного обладнання для якісного фізичного виховання учнів.

Для кого цей проект

Для учнів,вчителів та батьків школи № 162 .А також для гостей цієї школи.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Придбання апаратури для актової зали .
Підключення та втановлення апаратури у актовій залі.
Придбання спортивного обладнання .
Встановлення обладнення .

Ключові показники оцінки результату проекту

Покращення якості проведення уроків з фізичного виховання,що буде сприяти покращеню здоров’я учнів.Розкриття спортивного потенціалу дітей , відкриття нових талантів, залучення учнів до здорового способу життя, відмова від шкідливих звичок. Організація дозвілля дітей. Збільшення кількості людей, зацікавлених спортом.Пропаганда фізичної культури та спорту.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Збільшення ціни

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
ні

Співавтори проекту

Анісімова Аліна
Коростильова Наталія

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".