Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Інтерактивні дошки для вивчення предметів філологічного циклу в Подільському районі. Реалізований

Доданий
10.07.2017
Номер
289
Освіта

Оснащення шкіл сучасними SMART комплексами інтерактивного навчання – для інноваційних змін в системі освіти, що відкриє нові можливості для учнів та вчителів.
Для сучасної освіти характерним є пошук нових педагогічних можливостей, інновацій, які в подальшому забезпечать сталий розвиток української освіти в цілому.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
2 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Подільський
Адреса установи/закладу, будинку
Копилівська вулиця

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

«Виноградар», «Мостицький», «Куренівка», «Пріорка».

Адреси, назва установи / закладу, будинку

1. Україна, м. Київ, вул. Копилівська, 36, "Спеціалізована школа № 2 ім. Д. Карбишева з поглибленим вивченням предметів природничого циклу".
2. Україна, м. Київ, вул. Білецька, 41/43, Загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів "Середня загальноосвітня школа №68»
3. Україна, м. Київ пров. Межовий, 7, Середня загальноосвітня школа № 93
4. Україна, м. Київ, вул. Мостицька,16, Загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів «Спеціалізована школа №271 з поглибленим вивченням інформаційних технологій»
5. Україна,м.Київ,пр-тПравди,64Г.Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа №242"
6. Україна, м. Київ, вул.Галицька,5. Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа №262"

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

На разі якість освіти висувається як провідне завдання в діяльності освітніх закладів. Перехід від знаннєвої до компетентнісної моделі навчання викликає гостру дискусію в суспільстві.Від рівня освіченості дитини залежить її самореалізація в сучасному інформаційному світі та життя в суспільстві в цілому.
Сучасний етап розвитку української освіти характеризується широким упровадженням у навчальний процес комп'ютерних та мультимедійних технологій, які дозволяють вийти на новий рівень навчання, відкривають раніше недоступні можливості як для вчителя, так і для учня. Така форма подачі матеріалу дозволяє представити навчальний матеріал як систему яскравих опорних образів, що полегшує запам'ятовування й засвоєння навчального матеріалу.
Використання мультимедіа сприяє формуванню інформаційно-цифрової компетентності. Використання SMART комплексу сприяє розвитку мотивації, комунікативних здібностей, інтенсифікує навчальний процес. Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освіті дозволяє створювати сучасне освітнє середовище для навчання учнів. Застосовувати сучасні освітні технології, як передумову модернізації освіти.

Мета проекту*

Забезпечення мультимедійними засобами навчання в шести школах Подільського району , що дозволить підвищити ефективність навчального процесу та якість навчання учнів, створити комфортні умови навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність та компетентність.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Забезпечення шести шкіл Подільського району сучасними мультимедійними комплексами, які сприятимуть формуванню в учнів якостей і вмінь таких, як «медіа грамотність, критичне мислення, здатність до вирішення творчих завдань, уміння мислити глобально, готовність працювати в команді.

Для кого цей проект

Даний проект охопить 3500 учнів та 420 працівників шкіл мікрорайонів «Виноградар», «Мостицький», «Куренівка», «Пріорка».

Ключові показники оцінки результату проекту

Використання мультимедійного комплексу як засобу підвищення якості знань та ефективності навчально-виховного процесу.

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-

Співавтори проекту

Коваленко О.Л.,голова ГО "Форум ЮА-ВЕТ"
Марченко Є.В., представник школи №93
Брітікова К.В.,представник школи №68
Мірошниченко О.О.,представник школи №242
Стрельчук І.В.,представник школи №262
Тулубаєва І.Б.,представник школи №271

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Подільська районна в місті Києві державна адміністрація

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".