Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Мультимедійний проект «Живе місто» Реалізований

Доданий
11.07.2017
Номер
362
Культура, туризм

Мультимедійний проект «Живе місто» створюється для популяризації культури та історії столиці через топоніми. Найпопулярніші історичні, модерні та звичаєві назви укладені в абетку та мобільний додаток . Наша фішка – унікальні віртуальні екскурсії – «Читай і вирушай!» Відскануйте QR-код і подорожуйте Києвом разом з нашими ведучими. Мандрівники «Живого міста» проведуть вас ексклюзивними маршрутами.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
392 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Маряна
Маряна Ангелова
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
Михайла Коцюбинського вулиця, 2, Шевченківський район, Київ

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Весь Київ

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Київ і досі не має інтегрованого просвітницького краєзнавчого порталу. Всі наявні ресурси фактично відображають окремі аспекти потенціалу міста, не враховуючи конкретних запитів споживача продукту – трафік, туристичні маршрути, культурні пам’ятки. Особливу інформаційну нішу становлять продукти, які б спонукали до активного пізнання міста дітьми, проведення сімейного дозвілля тощо.

Мета проекту*

Створення потужного двомовного (українська, англійська) інтерактивного інформаційного порталу про Київ. Популяризація столиці за допомогою цифрових технологій (відеоблоги, віртуальні екскурсії, аерозйомка, мобільні додатки, доповнена реальність).

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Наш проект інтегрує в собі декілька складових (тексти, фото, відеоблоги, віртуальні екскурсії, арт-блокнот і, власне, портал). «Живе місто» в доступній структурі (абетка) надаватиме необхідну вербальну та аудіо-візуальну інформацію про місто. Мандрівники «Живого міста» проведуть вас ексклюзивними маршрутами: музеї, кафешки, місцинки для убойних селфі та ще купа цікавого! Та головне – ми покажемо вам відомі пам’ятки й відкриємо непримітні, але цікаві. А свої враження пропонуємо занотувати в нашому оригінальному арт-блокноті. Виконайте завдання і отримайте наступну екскурсію!

Для кого цей проект

Для киян, українських громадян та іноземців.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Розробка сайту
Розробка відео контенту - 40 відеоблогів (літери та проморолики проекту), 10 відеоекскурсій Києвом
Друк інтерактивного блокнота з QR-кодами
Просування та підтримка проекту – друковані матеріали, рекламні банери, реклама в ЗМІ
Проведення навчального квесту-подорожі серед учнів київських шкіл, змагання команд, фінал на День Києва – організаційне забезпечення, бланки, журі, сувенірна продукція
Створення мобільного додатку міської інфраструктури з елементами топоніміки та історії Києва (залучення спонсорської підтримки)

Ключові показники оцінки результату проекту

Збільшення рівня охоплення населення інформацією про історію, культуру, традиції та топоніміку Києва, що сприятиме зростанню соціального й культурного рівня населення.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Не виявлено

Приклади (кейси) схожих рішень

Не виявлено

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-

Співавтори проекту

Міла Китаєва, Христина Бельскіте, Наталя Лагодинська

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".