Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Cпортивно-оздоровчий комплекс Мінського масиву Брав участь

Доданий
11.07.2017
Номер
365
Спорт

На мікрорайоні не існує місця, де мешканці можуть безпечно займатися спортом, окрім стадіону середньої загальноосвітньої школи № 285, який, на жаль, у дуже занедбаному стані. Вважаємо за потрібне створити зручний простір для занять спортом для мешканців Мінського масиву.

Бюджет
1 999 900 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Оболонський
Адреса
Полярна вулиця, Оболонський район, Київ

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Мінський масив

Адреси, назва установи / закладу, будинку

вул. Полярна 8-В територія спортивного стадіону середньої загально-освітньої школи №285

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

У самому центрі Мінського масиву знаходиться стадіон - чи не єдине місце на мікрорайоні, де збирається багато людей різного віку. Вперше і востаннє там робили ремонт наприкінці 80-х саме тоді, коли будували школу. На цьому стадіоні в неналежних умовах проводять фізичне виховання учнів школи № 285 та тренування з футболу команди «Єдність 2008», яка посідає 2 місце у м. Києві. Групи продовженого дня та літній табір школи № 285 значну частину часу проводять на стадіоні. Також на стадіоні гуляють з маленькими дітьми в колясках, на велосипедах, самокатах, не боячись нанюхатись вихлопних газів. Пенсіонери кожен ранок проводять тут кардіо-навантаження.
По периметру Мінського масиву побудовані житлові комплекси "Міністерський", "Яскравий", в майбутньому "Бережанський", які облаштовані сучасними дитячими майданчиками з обмеженим доступом для широкого загалу. Наші діти не можуть зрозуміти, чому там висять замки і їм не можна там гратися.

Мета проекту*

Покращити умови спортивного навчання дітей, як наслідок підвищити рівень досягнень юних спортсменів та їх кваліфікацію, а також покращити умови спортивного дозвілля мешканців та гостей Мінського масиву.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Відновлення бігової доріжки, встановлення футбольного поля, а також розбудова зони відпочинку для учнiв школи № 285, мешканців та гостей Мінського масиву. Всі ці заходи дадуть більше можливостей для заохочення молоді та дорослих до спорту.

Для кого цей проект

На спортивно-оздоровчому майданчику зможуть займатися мешканці, гості Мінського масиву різного віку та учні школи № 285.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Асфальтування й устелення бігових доріжок поліуретановим покриттям, яке не боїться шипів спортивного взуття, перепадів температури і вологості, заміна покриття футбольного міні-поля штучним газоном та його огородження, встановлення футбольних воріт і енергоефективних прожекторів

Ключові показники оцінки результату проекту

Безпечне дозвілля дітей та залучення їх до занять спортом. Здорова молодь - успішна нація. Додатковий стимул до здорового способу життя.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Знецінення гривні, збільшення ціни на матеріали.

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-

Співавтори проекту

Дунас Ірина Анатоліївна
Сергєєва Олена Миколаївна

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".