Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Футбольне поле в районі м. Політехнічний інститут Брав участь

Доданий
11.07.2017
Номер
389
Спорт

В районі м.Політехнічний інститут Шевченківського району зосереджено ряд навчальних закладів із застарілими спортивними майданчиками. Один з таких майданчик школи №102, що знаходиться за адресою вул. Шулявська 10/12В.
Пропонуємо реалізувати сучасне міні-футбольне поле, баскетбольний майданчик з спорт інвентарем, освітленням футбольного поля та відповідною огорожею.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 958 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Шевченківський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Шулявська, 10/12

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Спортивна інфраструктура шкіл завдяки меценатам і подібним програмам оновлюється, але багато майданчиків залишаються проблемними. Район м. Політехнічний інститут знаходиться практично в центрі міста, він знаходиться в безпосередній близькості зі студмістечками столичних вузів, густо населений молоддю і відповідно гостро стоїть питання забезпечення спортивними майданчиками. Хороші поля для міні футболу поряд взагалі відсутні. Не має якісного покриття та спортивної інфраструктури зокрема, школа №102, що знаходиться за адресою вул. Шулявська 10/12В.

Мета проекту*

Ми проаналізували ситуацію зі спорт. майданчиками, який плануємо реалізувати і запит мешканців столиці на це є великий. Наявні поля для міні футболу мають розписані графіки і не в змозі прийняти всіх бажаючих, паралельно росте культура заняття спортом, тому мета в забезпеченні спорт інфраструктурою.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Рішення, яке пропонує наша команда задовольнить в першу чергу запити школи, в рамках якої буде реалізовано даний проект, дасть можливість в рамках занять та позакласних годин проводити тренування та спортивні змагання. Крім того у вихідні дні, період канікул та позаурочний час, спортивний майданчик зможе приймати жителів району та міста в цілому, згідно чітко реалізованого графіку із забезпеченням амортизації та підтриманням якісного стану покриття.

Для кого цей проект

Школа в рамках якої реалізовано даний проект, жителі району та міста в цілому.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1) Роботи по проектуванню спортивного майданчика
2) Підготовка тендерної документації
3) Підготовчі роботи щодо основи та покриття
4) Встановлення огорожі, встановлення освітлення, встановлення спортивного інвентаря.
5) Укладка покриття.
6) Встановлення лав
7) Нанесення розмітки
8) Встановлення воріт
9) Благоустрій прилеглої території
10) Введення в експлуатацію
11) Відповідне звітування.

Ключові показники оцінки результату проекту

Ключовими показниками буде кількість людей, які стануть відвідувати дане футбольне поле, відповідно зможемо кількісно оцінити рівень залучення як дітей так і дорослих.

Приклади (кейси) схожих рішень

Детально описував як мій знайомий - Олексій Ясінський самостійно реалізував подібний проект в своєму дворі. Плануємо залучення подібного досвіду в реалізації проекту:
http://zmiya.com.ua/read/382-kiyanin-yakij-vzyav-i-zrobiv

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-

Співавтори проекту

Кононенко Антон
Макс Фрай
Велла Віктор
Немерюк Павло

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".