Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Простір сучасного танцювального мистецтва – ансамбль «Пульс» – ЦТ «Шевченківець» філія «Оріон» Брав участь

Доданий
12.07.2017
Номер
396
Освіта

Проект спрямований на створення сучасного і комфортного позашкільного освітнього середовища для всебічного розвитку дітей та молоді (ремонт приміщень, оснащення, кондиціювання, виконання внутрішньої 3D «графіті», меблі, локери, турнікет-тріпод)

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
2 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Ірина
Ірина Мосякова
Локалізація
Шевченківський
Адреса установи/закладу, будинку
Січових Стрільців вулиця, 14

Опис

Адреси, назва установи / закладу, будинку

04053, місто Київ, вул. Січових стрільців, 43, Центр творчості дітей та юнацтва «Шевченківець»

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Предметом створення проекту стали нагальні проблеми осучаснення і потреба фінансування позашкільної освіти, яка є постійно тривалим процесом розвитку власних творчих здібностей дітьми та молоддю і засвоєння ними соціально значущого досвіду. Створення комфортних творчих умов на найвищому рівні для самореалізації дітей та молоді вимагає відповідного фінансування, що є доволі актуальним в умовах обмеженості фінансових ресурсів з боку держави.

Мета проекту*

Метою проекту є створення простору сучасного танцювального мистецтва. Інтерес до нього постійно зростає. Про це свідчить досвід ансамблю «Пульс», робота якого орієнтована на виконання замовлення дітей та молоді, їх батьків, соціуму.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Виділення коштів на модернізацію приміщення філії ЦТ «Шевченківець» для створення простору сучасного танцювального мистецтва відповідно до наданого кошторису.

Для кого цей проект

Діти та молодь, які отримають можливість розвивати свої творчі здібності, розширювати коло власних інтересів безкоштовно завдяки позашкільній освіті.

Ключові показники оцінки результату проекту

Створення доступних умов цілеспрямованого використання дітьми та молоддю свого вільного часу. Позитивний вплив сучасних напрямів танцювального мистецтва на розвиток особистості, становлення її індивідуальності, розвиток сприйнятливості, почуттів, реалізацію обдарованості, мистецьких здібностей тощо

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-

Співавтори проекту

Соломатіна Тетяна Миколаївна

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".