Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Акватлон – новий спорт, нова країна Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
12.07.2017
Номер
424
Спорт

Рухова активність є запорукою здорового життя людини. Більшість вже займається певним видом РА, але є й ті, що ніколи ставили за мету займатися різними видами фізичної активності або взагалі не можуть собі цього дозволити з різних причин. Саме тому ми пропонуємо створити умови для занять за усіма дисциплінами акватлону для осіб різного віку, фінансового становища та професійного спрямування.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
641 306 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Валерій
Валерій Науменко
Локалізація
Подільський

Опис

Адреси, назва установи / закладу, будинку

ГО "ФЕДЕРАЦІЯ ПІДВОДНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА СПОРТУ М.КИЄВА"

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

З розвитком науково-технічного прогресу свідомість населення заповнилася стереотипом пасивних електронних розваг, особливо у молоді. Якщо ще років 15 тому діти активно грали на подвір’ї, то зараз їх увагу привертають у більшій мірі розваги та активність цифрового характеру. Такий спосіб життя з покоління до покоління призводить до зниження рівня здоров’я, функціональних можливостей організму, стає причиною тяжких хронічних захворювань та їх наслідків – ранньої смерті.

Мета проекту*

Напрями: 1)оздоровчий-збільшення здорового, активного населення шляхом впливу різними видами рухової активності у воді, покращення внутрішнього функціонального та зовнішнього стану; 2)спортивний-запровадження ефективної підготовки спортивної молоді для представлення України на міжнародній арені.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

В зв’язку з цим, ми бачимо необхідність створення у місті Києві доступної системи занять акватлоном (спортивним, гімнастичним, Scuba Diving, підводним плаванням та пірнанням) для різних верств населення, засоби та методи якої під управлінням висококваліфікованих фахівців зможуть створити сприятливі умови для приросту рівня здоров’я, зниження ризику захворювання та травматизму, а також ефективно вплинути на працюючу (рухова активність на виробництві) частину населення.

Для кого цей проект

Проект розрахований на наступні соціально-демографічні групи: діти, учні, студенти, дорослі, трудове населення, військовослужбовці, пенсіонери та особи з інвалідністю.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Збільшити кількість фізично активного та спортивного населення шляхом роботи у водному середовищі (зниження навантаження на опорно-руховий апарат) та створити умови для того, щоб особа, яка буде займатися, надалі у повсякденному житті могла самостійно оцінювати та співвідносити режими навантаження та відпочинку, сну, харчування, а саме головне – відчувати власне тіло та розум. Реалізація: інструктажі, тренування, масові заходи, оздоровчі та тренувальні збори, а також виступи на змаганнях.

Ключові показники оцінки результату проекту

Економічні – заощадження коштів з бюджету за рахунок зменшення витрат, що пов’язані з оплатою підприємством чи державною установою лікарняного для співробітника. Соціальні – рівень охоплення усіх верств населення, особливо дітей та молоді, фізичною культурою і спортом, зменшення ризику їх травматизму та захворювання шляхом збільшення рівня здоров’я. Політичні – успішність виступів українських спортсменів на змаганнях з акватлону.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Головною перешкодою у реалізації проекту можна вважати – незацікавленість населення у веденні здорового способу життя, особливо дорослих у відношенні до своїх дітей. Також можуть бути перешкоди пов’язані з відхиленням та небажанням різних структур як державних, так і громадських організацій долучитися до проекту та сприяти його якісній реалізації.

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-

Співавтори проекту

Марина Науменко

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".