Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

ВЗАЄМОДІЯ: «Яскрава столиця» Брав участь

Доданий
12.07.2017
Номер
430
Інше

«ЯСКРАВА СТОЛИЦЯ»–це яскравий дитячий або патріотичний малюнок на стінах вхідних груп (під’їзди) багатоквартирних житлових будинків; дитячих дошкільних навчальних закладів; Шкіл; бойлерні, трансформаторні підстанції та прибудови до житлових будинків; окремі елементи дитячих майданчиків. Ремонтуємо повернхню та професійні художники наносять бажаний мешканцями макет на поверхню об’єкту.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 977 833 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Юлія
Юлія Ярмоленко
Локалізація
Дарницький

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Дарницький район (Нова дарниця)

Адреси, назва установи / закладу, будинку

В Дарницькому районі: вхідні групи (під’їзди) багатоквартирних житлових будинків; дитячі дошкільні навчальні заклади (Садочки); Шкільні навчальні заклади (Школи); бойлерні, трансформаторні підстанції та прибудови до житлових будинків; окремі елементи дитячих майданчиків.

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Застарілі стіни коридорів шкіл та садочків, досить згубно впливають на культуру та розвиток нашого майбутнього, а саме діток. Тому дані навчальні заклади потребують естетично-розвиваючі для дітей малюнки, які будуть сприяти загальному розвитку дитини та культурному вихованні.
У вище перерахованих мікрорайонах Дарницького району житлові будинки 60-80 років забудови, тому вхідні групи знаходяться в незадовільному стані та зі спливом років мають непривабливий вигляд. Цінність проекту також полягає в тому, що мешканці та гості столиці замість некоректних написів на стінах будинків будуть спостерігати позитивні із певним змістом колоритні картини, тим паче що мешканці ще й можуть долучатися до процесу розфарбування. Внаслідок нестабільної ситуації в нашій країні, коли людина проходить через буденні вулиці міста Києва, ми спостерігаємо або діток, які грають у війну або похмурих людей. Тому потрібно дарувати якомога більше радості та віри в краще майбутнє кожному мешканцю.
Тим самим у нашій державі настає час, коли саме нам потрібно змінюватися заради кращого майбутнього наших дітей. Тож давайте допоможемо створити краще майбутнє для наших діток!

Мета проекту*

Змінити та прикрасити зовнішній вигляд стін в під’їздах житлових будинків; садочків та шкіл; бойлерних, трансформаторних підстанцій та прибудов до житлових будинків; окремих елементів дитячих майданчиків. За рахунок чого, у кожного змінюється внутрішнє відчуття до прагнення зберегти річ.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Відремонтувати вхідні групи та нанести якомога більше малюнків на поверхні вище вказаних об'єктів. В даному проекті можуть приймати учать як мешканці міста Києва, так і самі автори та кожний охочий, що бажає змінити столицю України. Після того, як будуть придбані всі необхідні матеріали, професійні художники наносить бажаний мешканцями або громадою макет на поверхню, а потім професійні майстри разом з всіма охочими Киянами розфарбовують нешкідливими різнокольоровими фарбами малюнок.
Тим самим, даний проект долучає до себе осіб, які готові жити в кращому місті і надалі будуть берегти свій малюнок, приходити до нього та радіти спогадам процесу розфарбовування.

Для кого цей проект

Користуватися результатами реалізації даного проекту будуть мешканці житлових будинків, вихованці садочків та шкіл Дарницького району, а саме мікрорайони: Нова дарниця.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

План заходів для створення витворів мистецтва:
1. Формування адресного переліку об’єктів для створення малюнків.
2. Залучення мешканців до вибору тематики малюнків.
3. Організувати роботу майстрів, професійних художників та дизайнерів.
4. Закупити необхідні матеріали для реалізації даного проекту.
5. Виконання ремонту та підготовка поверхонь для нанесення необхідного малюнку відповідно до адресного переліку об’єктів.
6. Завершальним етапом є нанесення професійними художниками затвердженого малюнку.

Ключові показники оцінки результату проекту

Долучення до такого виду творчості мешканців та учнів сприяє розвитку у дітей креативності, масштабного мислення, неординарного підходу до вирішення поставленої задачі.
Тим самим, даний проект долучає до себе осіб, які готові жити в кращому місті і надалі будуть берегти свій малюнок, приходити до нього та радіти спогадам процесу розфарбовування.
Мешканці та гості столиці замість некоректних написів на стінах будинків будуть спостерігати позитивні із певним змістом колоритні картини.
Соціальний результат – розкриття творчого потенціалу дітей та молоді, відкриття нових талантів, популяризація міста Києва серед іноземних туристів.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

відсутні

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.

Співавтори проекту

Графський Дмитро Петрович
Гладиш Лідія Сергіївна
Соловський Іван Сергійович

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".