Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

ЗАКОХУЄМО У СПОРТ! Перший сучасний спортмайданчик на проспекті Науки Брав участь

Доданий
13.07.2017
Номер
470
Спорт

Наш проект передбачає генеральний ремонт існуючого спортивного майданчику та створення сучасних умов для громадських занять спортом - дітей, молоді, їх батьків та мешканців мікрорайону. Крім заміни покриття та відновлення спортивного обладнання, планується встановлення тренажерних об'єктів, дитячих спортивніх стінок та використовувати енергоефективне освітлення.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 963 242 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Голосіївський
Адреса установи/закладу, будинку
Науки проспект, 80а/73, Голосіївський район, Київ

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Багринова гора

Адреси, назва установи / закладу, будинку

Спортивний майданчик між будинками проспекту Науки 80А/73, 78 та 76.

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

В світі питання спорту давно виведене на новий рівень. В Україні бум на ЗОЖ відмічають вже 5 років, однак якісна інфраструктура не встигає за попитом.
Щонайгірше, відсутність цікавих спортмайданчиків змушують нове покоління сідати за модні гаджети, псувати зір, поставу та шукати інших розваг “із наслідками”.
Така ж ситуація склалася й в нашому районі, де вздовж усього проспекту Науки немає жодного якісного футбольного поля для ширшої громади.
Наш майданчик поступово псувався з 2003 р. Коли в 2011 забудовник почав зводити багатоповерхівку поряд, у фундаменті пішли тріщини, що пришвидшило його занепад. Байдужі вигулюють собак. Дерева перетворили огорожу на металобрухт.
З 2010 року мікрорайон суттєво ущільнюється, з'явилося 8 багатоповерхівок. Дитячі садочки, школи, парковки - все у страшному дефіциті.
Так виникла ідея дати нове життя майданчику між нашими будинками. Зокрема, зробити його зразком сучасного поля для футболу, баскетболу та волейболу, фізкультурної атлетики та привити смак до спорту дітям, не забувши про їх потреби. У вільний від школи час діти будуть витрачати свою енергію тут, а ввечері, завдяки освітленню їхні батьки займатимуть поле за грою. Всі виграють!

Мета проекту*

Почати з малого - перебудова поля з використанням сучасного покриття для створення усіх умов для занять спортом. 
Голосіївській район за динамікою приросту новобудов найактивнішій (20% від забудови Києва) і вже потребує відповідної інфраструктури.  
Почнемо з того, що вже є, та доведемо до ладу!

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Модернізація та введення в експлуатацію сучасного спортивного майданчика стане початком якісної інфраструктурної розбудови багатоквартирного району, згуртує мешканців новобудов та приватного сектору, які зараз живуть розрізнено.
Поява подібного спортивного об'єкту стане "особистим прикладом" та суттєвою пропагандою здорового образу життя як серед дітей та молоді, так і дорослого населення.

Для кого цей проект

1. Для дітей, підлітків та їх батьків.
2. Мешканців прилеглих будинків та, фактично, мікрорайону
Загалом, зацікавлених в радіусі 1 км - 3 500 - 5 000 людей.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Демонтаж старого покриття та огорожі майданчику, його вирівнювання.
2. Підготовка фундаменту та безпосореднє укладання штучного покриття, універсальна розмітка для трьох видів ігрового спорту.
3. Закупка та встановлення футбольних воріт, баскетбольних кілець та стійок для волейбольної/бадмінтонної сітки.
4. Розміщення додаткової зони для занять на спортивних тренажерах - покриття, встановлення тренажерів та облаштування майданчику (лавки, клумби, урни для сміття).
5. Встановлення антивандальної огорожі/сітки.
6. Забезпечення енерготочки та постачання електроенергії (на контролі РДА/Київоблєнерго) та монтаж енергосберігаючого освітлення для занять в темну пору доби.

Ключові показники оцінки результату проекту

1. Соціум: найбільшим показником ефективності буде рівень згуртованності громади. Через активне заселення рівень зв'язків між населенням недостатній, люди розшаровані та недовірливі. Спорт примирює, знижує стрес, знайомить.
2. Безпека: огорожа та безпечна відстань від автошляхів знизить кількість ДТП. Досить крутий спуск є ризикованим для всіх, хто їздить на велосипеді, скейтборді і т.ін. Поле приверне молодь та триматиме подалі від дороги.
3. Культура: Показовими є реформи в Ісландії - https://bit.ua/2017/01/iceland-straight-edge/. Країна активно інвестує в заняття спортом серед молоді. За 8 років реформ вживання алкоголю юнаками зменшилося на 30%, а рівень злочинності в 2015 р - на третину. Діти не мають на це часу.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляція / подорожчання матеріалів або робіт

Приклади (кейси) схожих рішень

Комплекс майданчиків та спортивних тренажерів навпроти заводу "Оболонь" по вулиці Богатирській

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
Ні

Співавтори проекту

Аліна Волошина - архітектор, волонтер
Ольга Гализіна - волонтер
Володимир Панін - волонтер
Олена Неволько - оператор, волонтер

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".