Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Надання кіосків в оренду задля фінансування Міської клінічної лікарні №12 (Печерський р-н) Негативний висновок

Доданий
13.07.2017
Номер
503
Соціальний захист

Закупівля та встановлення кіосків в Печерському районі, передача їх на баланс Печерської адміністрації та передача щомісячно виручених з оренди коштів до Міської клінічної лікарні №12 на необхідні ліки

Бюджет
1 999 200 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Загальноміський проект

Опис

Адреси, назва установи / закладу, будинку

Місто Київ, Печерський район

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

На сьогоднішній день більшість лікарень столиці не забезпечені достатньою кількістю іноді навіть найбільш необхідних ліків, не кажучи про дефіцитні та дорогі. Це створює критичну ситуацію для малозабезпечених верств населення, яким доводиться самостійно купувати ліки за величезними цінами, що змушує їх опинитись за межею бідності аби зберегти собі здоров’я.
Поряд із цим, маємо проблему незаконного та хаотичного розміщення тимчасових споруд, які не тільки створюють багато незручностей для киян, псують естетичний вигляд міста, а й небезпеку, через невідповідне нормам розміщення. Існуюча комплексна схема по встановленню МАФів, яка була розроблена з метою вирішення даної проблеми, на жаль, наразі не працює.

Мета проекту*

- Забезпечення коштами лікарні, тим самим забезпечивши необхідними ліками малозахищені верстви населення
- Вирішення проблеми незаконного розміщення тимчасових споруд (МАФів) та їх регулювання
- Залучення додаткових коштів в міський бюджет

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Здійснити закупівлю 14 кіосків та передати їх на баланс Печерській РДА. КМДА, в свою чергу, надає адреси для розміщення даних кіосків. Розміщуємо за наданими адресами 14 кіосків та Печерська РДА спільно з громадською організацією здає в їх оренду. Виручені кошти (близько 10 000 – 15 000 грн за 1 кіоск/міс; 140 000 – 210 000 грн за 14 кіосків/міс) передаємо до Міської клінічної лікарні №12 на закупівлю всіх необхідних ліків.
Заборонивши приватним особам встановлення МАФів, КМДА зможе самостійно виробляти однотипні естетичні конструкції, розміщувати їх лише в затверджених для цього місцях. Маючи у власності міста 6 500 МАФів і надаючи їх в оренду - міський бюджет наповниться приблизно на 65 мільйонів грн/міс (при цьому можливість окупити проект за 10 місяців)

Для кого цей проект

Мешканці Печерського району, пацієнти Міської клінічної лікарні №12

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

- Здійснюємо закупівлю 14 кіосків загальною площею 30 кв.м. (5*6 кв.м.)
- Передаємо Печерській РДА на баланс
- Печерська РДА, в свою чергу, надає адреси для розміщення даних кіосків
- Розміщуємо за наданими адресами 14 кіосків та Печерська РДА спільно з громадською організацією здає в оренду вищезазначені кіоски
- Виручені кошти (в середньому 10 000 – 15 000 гривень за 1 кіоск/міс, тобто 140 000 – 210 000 гривень за 14 кіосків/міс) передаємо щомісячно до Міської клінічної лікарні №12 на закупівлю всіх необхідних ліків.

Ключові показники оцінки результату проекту

Економічний – збільшення надходжень до бюджету
Соціальний – забезпечення коштами Міської клінічної лікарні №12, тим самим забезпечивши необхідними ліками малозахищені верстви населення Печерського району
Регулювання розміщення тимчасових споруд

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".