Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Реконструкція «Липової алеї» 3-й мікрорайон ж/м Троєщина Деснянського району Брав участь

Доданий
13.07.2017
Номер
540
Екологія

Реставрація та збереження існуючої зеленої території загального користування, задля забезпечення рекреаційних та культурно - естетичних потреб мешканців району з подальшим благоустроєм, озелененням та відновленням паркової інфраструктури.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 999 750 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Оксана
Оксана Плотникова
Локалізація
Деснянський

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

М.Київ, Деснянський район

Адреси, назва установи / закладу, будинку

М.Київ, Деснянський район, між будинками: №№ 15-А,15-Б, 15-В, 17-А,17-Б, 17-В,17-Г,17-Д по просп. В. Маяковського; будинками: №№ 12-А, 12-Б, 14-А, 14-Б по вул. Каштановій та будинками: №№ 14,16 по вул. О. Бальзака.

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Реконструкція алеї є актуальним для мешканців житлового мікрорайону питанням, адже зазначена територія розташована в громадському велелюдному місці, де розміщені різноманітні об’єкти інфраструктури (ринок, торговельний центр, пошта, РАЦС). Підтримання охайного стану існуючих паркових зон дозволить мешканцям, найбільшого району міста, організувати дозвілля та культурний відпочинок, який нівелює негативний вплив напруженого середовища мегаполісу. Руйнування висадженої липами та облаштованої місцями для відпочинку в 1980-х роках алеї, відбувалося протягом багатьох років під час ремонту аварійних поривів теплотрас до проведення повної їх реконструкції.
Станом на теперішній час, вже декілька років, алея знаходиться в незадовільному вигляді, підтримується лише її санітарний стан. Потребує проведення ремонтних робіт та приведення до належного естетичного вигляду.

Мета проекту*

Відновлення та збереження існуючої зеленої території загального користування для організації дозвілля та культурного відпочинку мешканців Деснянського району.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Реконструкція, збереження та захист існуючої зеленої території. Відновлення паркової інфраструктури, ремонт дорожнього покриття, облаштування місць для відпочинку, благоустрій та озеленення.

Для кого цей проект

Проект розрахований на всіх киян, насамперед мешканців Деснянського району, а також гостей міста.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Ремонт асфальтового покриття тротуару алеї.
2. Відновлення освітлення.
3. Додаткове озеленення, покращення стану газону, облаштування клумб.
4. Встановлення лавок та сміттєзбірних урн.

Ключові показники оцінки результату проекту

Це екологічний проект, який дозволить збільшити кількість зон відпочинку для проведення дозвілля на відкритому повітрі та оздоровлення. Врахувати інтереси мешканців міста Києва щодо захисту та благоустрою зелених території загального користування та зменшення екологічного навантаження від забруднення навколишнього середовища.

Приклади (кейси) схожих рішень

Гордість Деснянського району - найдовша в Україні алея сакур у парку "Кіото", довжиною майже 980 метрів, занесена в Книгу рекордів України. Зараз там проводиться реконструкція та облаштування нових алей, квіткового оформлення, реалізують проект"Сад каменів".

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".