Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Модернізація харчоблоку та приміщення їдальні Гімназії № 191 м. Києва Брав участь

Доданий
13.07.2017
Номер
546
Освіта

Гімназія була побудована 50 років тому. Відтоді у приміщенні їдальні і на харчоблоці робився тільки косметичний ремонт. Однією з актуальних проблем, яка стоїть перед гімназією, є створення умов для збереження та зміцнення здоров’я дітей, тобто організувати безпечне, якісне, збалансоване харчування відповідно до віку і стану здоров’я учнів. Виходячи з цього – необхідно провести капітальний ремонт.

Бюджет
399 918 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Дніпровський
Адреса
Івана Миколайчука вулиця, Дніпровський район, Київ

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Березняки

Адреси, назва установи / закладу, будинку

м. Київ, вул. Миколайчука, 9а
Гімназія №191 ім. П.Г. Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов м. Києва

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

• Відсутність умов для отримання якісного харчування, відсутність лінії гарячої роздачі, що створює величезні черги. Як наслідок, більше половини дітей, а це майже 400 учнів не встигають отримати харчування.

• Нераціональне використання меблів у приміщення їдальні через застарілий та громіздкий дизайн, обмеження для забезпечення харчування усім бажаючим учням.

• Наявність фізично зношеного та морально-застарілого обладнання, оснащення та інвентарю харчоблоку та приміщення їдальні гімназії, додаткові витрати на дрібний ремонт і нераціональну втрату продуктів.

Актуальність проблеми зумовлена надзвичайно гострою потребою в отриманні якісного харчування 713 дітьми віком від 10 до 17 років. Через неефективне облаштування, гаряче харчування приймають всього 15-20% дітей.

Мета проекту*

Метою проекту є забезпечення усіх учнів гімназії повноцінним харчуванням, з дотриманням всіх санітарних норм.
Завдання проекту:
- провести капітальний ремонт приміщеннь їдальні та харчоблоку
- закупити та встановити обладнання харчоблоку, лінію гарячої роздачі
- закупити нові столи та стільці

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Оновлення та модернізація харчоблоку та приміщення їдальні, оптимізація простору, що використовується задля забезпечення вільного доступу до харчування усіх дітей гімназії. Вкладаючи кошти в модернізацію та оснащення їдальні та харчоблоку забезпечимо наших дітей якісним харчуванням, вирішимо проблему частих захворювань ШКТ та зможемо задовільнити естетичні вимоги дітей та батьків до вигляду навчального закладу, що має сучасний харчоблок та їдальню.

Для кого цей проект

Учні, та працівники гімназії - понад 800 чоловік

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Підготовка проектно-кошторисної документації, погодження проекту з відповідними службами, укладання договорів з підприємствами.
2. Визначення переліку технологічного обладнання, необхідного для укомплектування харчоблоку, його придбання, встановлення та випробування, проведення інструктажу з техніки безпеки
3. Підготовчі роботи
4. Капітальний ремонт

Ключові показники оцінки результату проекту

В разі реалізації проекту буде забезпечено можливість організувати корисне безпечне харчування учнів Гімназії № 191 м. Києва, збільшення кількості дітей, які харчуються. За рахунок збільшення кількості дітей, відрахування податків постачальником послуг в бюджет м.Києва можуть збільшитися до 200-300 тис.грн. на рік.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

немає

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-

Співавтори проекту

Альошина Людмила
Руденко Олена
Лисенко Людмила

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".