Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Розробка теоретичних засад формування мікроклімату музею Максима Рильского Негативний висновок

Доданий
13.07.2017
Номер
568
Культура, туризм

Розробити нормативні вимоги до формування мікроклімату музейних приміщень системами кондиціонування повітря. Дослідити вплив на експонати нестаціонарних тепло і вологонадходжень у музейні приміщення. Скласти вимоги до системи кондиціонування повітря з кількісним регулюванням з урахуванням оптимальних термодинамічних параметрів повітря для зберігання музейних експозицій.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
399 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
Максима Рильського вулиця

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Голосіївський р-н

Адреси, назва установи / закладу, будинку

Голосіївський р-н, вул.Максима Рильського, 7
Київський літературно-меморіальний музей Максима Рильського

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Зберігання історико-культурної спадщини є пріоритетним завданням для держави. Велика кількість не профільних фондових приміщень, в яких зберігаються музейні експонати, призводить до їх передчасного старіння та подальшого руйнування і втрати духовного й матеріального надбання українського народу. Наукове забезпечення параметрів повітряного середовища, які запобігають деструкції, деформації та уповільнюють процес старіння об’єктів музейного зберігання допоможе вирішити цю проблему.

Мета проекту*

Розробити нормативні вимоги до формування мікроклімату музейних приміщень системами кондиціонування повітря. Дослідити вплив на експонати нестаціонарних тепло і вологонадходжень у музейні приміщення на базі теорії процесів тепломасообміну в колоїдних капілярно-пористих матеріалах музейних об'єктів.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Головним завданням музеїв є зберігання від руйнування та деструкції предметів культури й мистецтва. Буде визначено зміну вологості в матеріалах музейних експонатів під дією коливання відносної вологості повітря в приміщенні. Пропонується дослідити різні види експонатів. Після проведення експериментів фахівці нададуть рекомендації щодо відносної вологості та температури повітря в приміщенні, які будуть оптимальними для зберігання експонатів при стаціонарних умовах. На основі власних натурних досліджень будуть розроблені нормативні вимоги до формування мікроклімату музейних приміщень системами припливно-витяжної вентиляції.

Для кого цей проект

Для всіх верств населення.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Закупівля обладнання та матеріалів.
Проведення теоретичних досліджень.
Розробка методичних рекомендацій.
Оформлення науково-методичних нормативних вимог до формування мікроклімату у приміщеннях музею.

Приклади (кейси) схожих рішень

М. Корпанюк і Р. Ворончук проаналізували основні вимоги до забезпечення необхідного мікроклімату в музейних приміщеннях.
Л. Муха висвітив проблеми збереженості бібліотечно-інформаційних ресурсів. Г. Осьмак розлянув забезпечення тривалого збереження музейних колекцій.

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-

Співавтори проекту

Любак Любов Володимирівна

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".