Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Забезпечення доступності і умов для дітей та молоді з інвалідністю. Реалізований

Доданий
14.07.2017
Номер
605
Соціальний захист

В творчому об'єднанні "Студія ДІМФО" для дітей і молоді з інвалідністю працює 8 гуртків та займається понад 100 осіб. Для забезпечення належних умов для занять, в приміщені студії необхідно зробити ремонт: замінити старі дерев’яні вікна, адаптувати санвузол, замінити небезпечні ворота на вході. Також для перевезення дітей в і/візках конче необхідно транспортній засіб (типу універсал).

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
398 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Оболонський
Адреса установи/закладу, будинку
Оболонський проспект, 39в

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Київ

Адреси, назва установи / закладу, будинку

м. Київ, пр. Оболонський, 39-В, Творче об’єднання дітей і молоді з фізичними обмеженнями «Студія ДІМФО»

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Громадська організація ТО «Студія ДІМФО» працює вже 18 років. На даний час в ній обслуговується понад 100 осіб з інвалідністю, з яких 7 дітей та 9 молодих людей, які користуються інвалідними візками. Вікна в приміщенні, яке орендується організацією, були встановлені майже 40 років тому і зимою в приміщення холодно, а влітку воно не провітрюється. Туалетна кімната теж не пристосована до потреб осіб з інвалідністю. Металеві ворота поіржавіли і діти постійно ранять руки відкриваючи їх.
Для перевезення дітей та молоді на заняття організації користується послугами Територіального центру обслуговування населення міста Києва. В 2014-2015 роках дітей привозили на заняття хоча б 1 раз на тиждень. Однак з 2016 року ситуація погіршилась і за 1 півріччя 2017 року транспортні послуги надавались Центром лише 1 раз на місяць, хоча заняття проводяться в дитячій студії щоденно, без вихідних. За таких умов діти та молодь з інвалідністю не можуть належним чином відвідувати заняття з арт-терапії та проводити час в дитячому колективі.
Реалізація проекту дозволить дітям та молоді з фізичними обмеженнями регулярно відвідувати заняття в творчій студії та розширити перелік послуг організації.

Мета проекту*

Реалізація прав дітей та молоді з інвалідністю на повноцінне життя та розвиток.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створення належих умов для перебування в творчій студії дітей та молоді з інвалідністю та надання їм можливості відвідувати заняття з арт-терапії. Для цього потрібно обладнати приміщення та придбати транспортний засіб.

Для кого цей проект

Для дітей та молоді з інвалідністю.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Замінити старі дерев’яні вікна на сучасні металопластикові, що дасть змогу створити комфортні температурні умови для дітей і молоді на заняттях та зекономити на оплаті електроенергії взимку.
2. Обладнати санітарну кімнату для потреб дітей та молоді, які користуються інвалідними візками, а саме: встановити підвищений унітаз та стаціонарний поручень біля нього відповідно до ДБН.
3. Замінити вхідні ворота.
4. Придбати стіл, який регулюється за висотою та кутом нахилу, що дасть можливість підлаштовувати його під індивідуальні особливості дітей різного віку.
5. Придбати автомобіль (можливо, який вже був у використані) типу універсал, в якому можливо перевозити 2-х дітей в інвалідних візках та супровід.

Ключові показники оцінки результату проекту

Надання можливості дітям та молоді з інвалідністю реалізувати свої права на повноцінне життя.

Інформація про співфінансування (співучасть) у проекті

Громадською організацією ТО "Студія ДІМФО" планується надання матеріальних ресурсів та проведення ремонтних робіт, зокрема пофарбування стін на суму 15700 грн.
Організація розраховує на допомогу депутата Київської міської ради Приходько Н.І. в частині придбання меблів та офісної техніки.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

не передбачено

Приклади (кейси) схожих рішень

Львівський міський центр реабілітації "Джерело"

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
ні

Співавтори проекту

Тетервачук Анна Анатоліївна.
Громадська організація "Творче об'єднання дітей і молоді з фізичними обмеженнями "Студія ДІМФО"

ПІБ Відповідальної особи

Лахманюк І.В.

Контактні дані відповідальної особи

418-61-42

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".