Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

#БізнесЗаговоритьАнглійською Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
14.07.2017
Номер
681
Освіта

Проект надасть можливість підприємцям, представникам бізнесу, соціальним підприємцям, розробникам стартапів Києва безкоштовно вивчати бізнес англійську мову з використанням інноваційної онлайн технології вивчення іноземних мов www.lingva.ua, а також завдяки відпрацюванню комунікативних навичок під час English Speaking Clubs

Бюджет
1 924 400 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Шевченківський

Опис

Адреси, назва установи / закладу, будинку

Місто Київ, 01044, Терещенівська , 11-А
Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Наразі питання володіння англійською мовою є вкрай важливим для України, з точки зору інтеграційного вектору розвитку у європейське та світове співтовариство особливо, після прийняття рішення про «безвіз» для всіх громадян нашої держави.
Торгово-промиcлова палата України у 2016 році проводила опитування серед вітчизняних підприємців, щодо основних перепон для розвитку українського експорту. Незнання вітчизняними підприємцями англійської мови увійшло в ТОП-3 проблем.
Сьогодні англійська — це мова бізнесу. Якщо людина мріє стати успішним підприємцем, вести експертно-імпортну діяльність, відвідувати профільні конференції закордоном, обмінюватися досвідом з колегами з усього світу, залучати гранти або інвестиції на розвиток стартапу, тоді наш проект значно підвищить шанси на успіх!

Саме тому, наша команда розробила унікальну онлайн технологію навчання іноземним мовам та на її основі запустила Соціальний проект вивчення іноземних мов «Lingva.Skills», який дозволяє масово навчати англійській мові у відповідності до стандартів ЄС.

Мета проекту*

Покращити знання та навички використання англійської мови («бізнес-англійська») серед підприємців, соціальних підприємців, працівників бізнес-сфери, розробників стартапів.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Платформа Lingva Skills є українською розробкою, яка вже за 1-й рік існування отримала 2,5 млн заявок від державних органів, громадських організацій, соціальних категорій, бізнесменів, тощо.
На онлайн платформі створено контент з вивчення англійської мови рівня А1 та А2, що складається з 150 уроків. Кожний урок представляє собою певну граматичну чи розмовну конструкцію, налічує 70-100 речень, які необхідно опрацювати 3-ма видами вправ, в т.ч. аудіювання. За кожну вправу нараховуються бали та складається рейтинг користувачів. Тривалість кожного уроку 30-60 хвилин (в залежності від інтенсивності навчання), кожен користувач сам обирає час навчання та зручний темп. Планується інтеграція з базами даних підприємців Києва та іншими сервісами електронної демократії при КМДА.

Для кого цей проект

Для підприємців, представників бізнесу, соціальних підприємців та розробників стартапів, що проживають чи працюють у місті Києві.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Проведення соціологічного дослідження серед підприємців та представників бізнесу щодо необхідності та мотивації вивчення бізнес англійської мови;
Інформаційна кампанія щодо залучення учасників до проекту та під час всього проекту;
Залучення та відбір учасників/презентації на відповідних заходах тощо;
Розробка мобільної версії платформи та модуля бізнес англійської мови для підприємців
Безпосередньо навчання на онлайн платформі (на постійній основі до закінчення проекту);
Спілкування з викладачами у форматі «запитання-відповіді» за допомогою онлайн чату, технічна підтримка користувачів;
Проведення English Speaking Clubs для відпрацювання комунікативних навичок для учасників;
Інтеграція з базами даних та сервісами електронної демократії КМДА.

Ключові показники оцінки результату проекту

- До 10 000 підприємців та бізнесменів Києва отримають безкоштовну можливість якісно вивчити англійську мову;
- По закінченню кожного рівня всі участники отримають сертифікат з печаткою КМДА.

Інформація про співфінансування (співучасть) у проекті

In kind – нематеріальна допомога на розробку методології; використання онлайн платформи; надання приміщень у безкоштовне користування (оренда) під проведення English Speaking Clubs;
Загальне адміністрування проектом виконується Громадською організацією «Асоціація інноваційної та цифрової освіти» на волонтерських засадах.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Збільшення кількості бажаючих киян-підприємців вивчати англійську мову за допомогою нашого проекту (понад запланованих 10 000), що створить додаткове навантаження на сервери та онлайн підтримку

Приклади (кейси) схожих рішень

Курси SpeakUp та інші - онлайн+офлайн - комерційні дорогі курси;
Онлайн платформи LinguaLeo/DuoLinvo/Busuu та ін. - недосконала методологія, НЕукраїнський проект, умовно-безкоштовні (повний сервіс платний).
Ініціатива Capital English (розмовні клуби, тільки оффлайн);

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-

Співавтори проекту

Станіслав Куценко - Голова Асоціації інноваційної та цифрової освіти, Начальник Головного територіального управління юстиції в м. Києві
Віталій Зубков - методолог проекту Lingva.Skills
та інші члени

партнери проекту:
Громадська організація Capital English

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".