Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Міжнародний фестиваль дитячо-юнацької творчості "Сонячний каштанчик" Реалізований

Доданий
14.07.2017
Номер
752
Культура, туризм

Безкоштовний 7-денний дитячий фестиваль до Дня Києва, учасниками якого є найкращі творчі колективи столиці, регіонів України та зарубіжжя. В рамках фестивалю проходить конкурс хореографічних колективів Києва, Всеукраїнський конкурс трюкачів на Кубок Григорія Чапкіса, благодійна акція в підтримку талановитих дітей з інвалідністю. Безкоштовний фестиваль юних талантів - культурне обличчя столиці.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
2 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Олег
Олег Мельник
Локалізація
Загальноміський проект

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

В столиці європейської держави немає жодного повномасштабного Міжнародного дитячого фестивалю високої виконавської майстерності, який би проходив на безкоштовній основі, гостями якого були б виконавці, народні умільці та колективи зі всієї України та іноземних держав.
В центрі Київської Русі має бути іміджевий дитячий творчий форум всесвітнього масштабу, учасниками якого стануть кращі юні митці столиці, всієї України та іноземні гості. Київ має обєднати дитячу народну творчість і презентувати себе, як європейська культурна столиця, яка з любовю приймає юні таланти на щедрій київській землі, залучати до фестивальних заходів кращі юні таланти столиці на кращих концертних майданчиках, приймати делегації на високому представницькому рівні, як це прийнято в цивілізованих країнах. Київ має дбати про своє майбутнє і надавати можливість безкоштовно приймати участь юним киянам в конкурсі талантів, бути ініціатором проведення єдиного в країні Всеукраїнського конкурсу трюкачів "Віртуози танцю", підтримувати талановитих дітей з інвалідністю, проводячи творчі аукціони, залучати на час фестивалю юних майстрів зі всіх регіонів України. Київ має стати дитячим фестивальним містом!

Мета проекту*

Проведення в Києві безкоштовного 7-денного дитячого фестивалю міжнародного рівня, підтримка дитячої народної творчості, презентація культур народів світу, регіонів України та дитячої творчості столиці, обєднання юних митців світу на столичному фестивалі талантів в імя миру та дружби між дітьми.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Необхідно провести в Києві масштабний безкоштовний фестиваль дитячо-юнацької творчості, надати дітям кращі концертні майданчики, організувати майстер-класи, творчі зустрічі, вечори дружби. Столична влада має приймати делегації-учасники на високому представницькому рівні, адже господарі фестивалю - обличчя сучасної європейської культурної столиці. Необхідно на достойному рівні прийняти гостей з України та зарубіжжя, забезпечити харчуванням та проживанням, транспортом, екскурсіями, сувенірною продукцією, показати гостинність киян і любов до дітей.
Учасниками фестивалю мають стати кращі таланти Києва, яких обєднає безкоштовний конкурс, професійне журі якого визначить творчу дитячу еліту столиці. Кожен юний киянин, переможець конкурсу, має право на безкоштовну участь у фестивалі.

Для кого цей проект

Проект послуговує всім юнакам та молоді столиці, як безкоштовна можливість презентувати свій талант. Учасниками конкурсів в рамках фестивалю і самого фестивалю можуть стати діти та молодь від 5 до 20 років. Всі кияни зможуть безкоштовно стати свідками всіх масових концертних заходів фестивалю

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

I. Підготовчий період.
1. Заочний конкурс іноземних колективів
2. Відбір юних виконавців, кращих колективів з України
3. Заочний відбір учасників Всеукраїнського конкурсу трюкачів
II. Проведення 19.05.17 року київського хореографічного конкурсу
II. Проведення з 24 по 30 травня фестивалю
III. Проведення Всеукраїнського конкурсу трюкачів "Віртуози танцю"
В процесі підготовки по реалізації проекту необхідно визначити фірми, які забезпечать гостей фестивалю харчуванням та проживанням, заходи фестивалю сценічними майданчиками, світловою та звуковою апаратурою, виготовлять необхідну сувенірно-рекламну на нагородну продукцію, орендувати зали, забезпечити фестиваль автобусами, та екскурсіями, тощо.

Ключові показники оцінки результату проекту

Основний показник реалізації даного проекту - залучення якомога більше талановитих юних киян до естетичного та культурного розвитку їх особистостей, участь у всіх фестивальних заходах на безкоштовній основі, що дасть ще більший поштовх до розвитку своїх талантів, підтримка дитячої народної творчості у всіх її жанрах та напрямках. Цей проект - престиж культурної столиці України, адже його учасниками стануть сотні юних іноземних гостей, для яких вперше відкриється гостинність киян, українська душевність та високий рівень організації міжнародного форуму. Даний фестиваль відкриває Київ для світу як фестивальну столицю творчості дітей зі всієї України та всього світу.

Інформація про співфінансування (співучасть) у проекті

Співфінансування проекту здійснюють благодійники, меценати, фірми-спонсори та окремі громадяни України, які за те, щоби подібний масштабний проект в підтримку дитячої народної творчості проходив на безкоштовній для учасників основі.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Подібний проект уже було реалізовано в цьому році. VII Міжнародний фестиваль дитячо-юнацької творчості "Сонячний каштанчик" відбувся на Дні Києва і був успішно реалізований.

Приклади (кейси) схожих рішень

https://www.facebook.com/vitaminfest/

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент культури ВО КМР (КМДА)

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".